Kukës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:17 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:38 ,

Golf 5 1.9

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:37 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:19 ,

Okazion CLS 320 cdi automat - 2009 -9000 euro i diskutushem

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 ,

Shitet / nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 ,

Benz

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 ,

Ford transit

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:35 ,

Mercedes benz e220

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:24 ,

Shes Opel Corsen 1.3 dizel Viti 12 muji 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 ,

AUDI A4 nga Zvicra

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

W211

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:01 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 ,

Jeep Wrangler 3.6

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 ,

Passat B8 2.0 TDI R line AUTOMATIC 110KW/150PS

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:09 ,

Bmw 520d AUTOMATIC 135KW/180PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:09 ,

PASSAT B7 2.0TDI 140Ps VITI : 2012 *HIGH-LINE* BlueMotion*

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:29 ,

Evo 220 cdi full opsion panorama

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Shitet SHARAN BUSINESS CLASS

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 ,

AUDI A4 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 ,

Opel corsa

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:01 ,

Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG #Viti 2015 #Pa Dogan

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:01 ,

#Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG Viti 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:01 ,

Jeep WRANGLER 3.8 Benxin 4x4 Manual 6 Shpejci.

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:47 ,

Nderrohet vw passat me Land rover discovery tdi jo td5

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:25 ,

Golf 5 i 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

Touran 1.9 i 2004 i sapoardhur

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

Pasat i 2007 automat dsg

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

Taran i 2007 manual

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 ,

Touran 1.9 i 2008 automat

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:24 ,

C class 200 CDI i 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 ,

Touran i 2005 pa dogan

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:15 ,

Makine kampingu

61 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:04 ,

furgon

15 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:04 ,

volkswagen caravelle

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:50 ,

VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Model - 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione