Kukës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Pri 11:37 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 06:45 ,

Kerokje nje disqe 18 coll

7 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 22:17 ,

Passat cc 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 11:07 ,

GOLF V

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 22:03 ,

Mercedez benz EVO

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 22:03 ,

Mercedez benz E 200 EVO

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 22:02 ,

Golf 5 plus

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 22:02 ,

Audi A4 automatike

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 22:01 ,

Mercedez benz A CLASS

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 22:01 ,

Wolswagen passat

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 22:01 ,

Mercedez benz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 22:01 ,

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 21:38 ,

Cls full

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:56 ,

golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 17:13 ,

Audi A4

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 15:09 ,

Mercedes benz e270 motorr i zi!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:37 ,

opel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 10:15 ,

Mercedes -benx

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 08:25 ,

Ford C-Max 1.6 Naft - Sapo ardhur nga Zvicrra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 20:23 ,

shitet

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 17:51 ,

VW T5 T6 2.0 TDI 2011 Kosove

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:06 ,

Shitet Fiati Maxi i sa po ardhur nga Zvicra

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 11:35 ,

audi a6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:25 ,

Opel Astra portobagazh

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 06:31 ,

Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 00:16 ,

FIAT 500 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 00:16 ,

GOLF 7 2013

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 00:08 ,

PASAT 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:56 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI viti 2003 Targa Gjermane

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:47 ,

Golf

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:56 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
19 Pri 12:56 ,

Shitet golf 2

1 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 12:44 ,

Golf 6 1.6 TDI

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:26 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione