Kukës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 23:15 ,

Ford fiesta

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 21:22 ,

A6 2.7

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:42 ,

Mitsubishi Pajero

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 17:22 ,

Shitet Mercedes benz E220 CDI automatike

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 10:12 ,

Shitet Fiat Abarth (stilo)

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 05:54 ,

Foristradë KIA Sportage

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 21:03 ,

Shes vw Jetta 2.0 disel Automatik

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:05 ,

X5 Full

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 19:05 ,

VW CADDY MAXI 1.9TDI DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 18:13 ,

Shitet Mercedes benz c class me portogabazh

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 14:12 ,

Peugeot 206cc

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 20:44 ,

Mercedes 409 D (Kamion)

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 17:44 ,

Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 16:31 ,

Mitsubishi ASX 2 WD /4 WD / LUCK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet Land Rover,

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:05 ,

Passat 3cc

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 02:04 ,

Audi A6 3.0 2012 Quattro Automatik

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:03 ,

Mercedes C 250 CDI

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:15 ,

SHITET

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 15:52 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 15:12 ,

Passat 3cc

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 21:21 ,

A6 full

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:24 ,

Shitet Golf 4 Karavan!

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 15:33 ,

honda

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 14:03 ,

Shitet honda accord

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:31 ,

honda

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 21:04 ,

Ford fiesta

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:52 ,

Mercedes-Benz w210��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 20:44 ,

Audi a8 2010 Anglez

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 12:45 ,

Landrover Discovery 2 v8 offroad

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:41 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione