22 Gush 21:23 Shtëpi , Kukës

Shtepi

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
19 Gush 06:49 Shtëpi , Kukës

VILE 2-KATESHE

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Korr 23:47 Shtëpi , Kukës

Shtepi private ne Tirane + 1000 meter toke

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Dhj 21:44 Shtëpi , Kukës

Shitet Shtepi Private

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
01 Nën 11:00 Shtëpi , Kukës

Shitet Nderrohet

60 000 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Sht 18:35 Shtëpi , Kukës

Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Gush 15:04 Shtëpi , Kukës

Lagje re

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Gush 21:52 Shtëpi , Kukës

Okazion! Shitet shtëpia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Korr 20:01 Shtëpi , Kukës

House For Rent Prishtine,Kosove

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
09 Maj 22:06 Shtëpi , Kukës

Japim katin me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Nën 13:23 Shtëpi , Kukës

Lokal dhe apartament me qira ne Kukes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Sht 11:07 Shtëpi , Kukës

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
02 Sht 19:36 Shtëpi , Kukës

Shtepi private ne Kukes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
31 Mar 13:53 Shtëpi , Kukës

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Shk 17:36 Shtëpi , Kukës

Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Dhj 16:02 Shtëpi , Kukës

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Tet 00:25 Shtëpi , Kukës

Super ofert shtepi 140 m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Sht 20:29 Shtëpi , Kukës

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
02 Sht 16:44 Shtëpi , Kukës

Shtepi 3 kateshe me hipotek ne Kukes

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Maj 16:32 Shtëpi , Kukës

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 40
14 Korr 13:22 Shtëpi , Kukës

DY VILA LAGJA E RE

300 000 EUR

Në fillim