Kucovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:33
Linku:
,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

12 Maj 16:19 ,

Peugeot 307 2009

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 09:33 ,

Shitet 1+1 mbi kalceton

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
12 Sht 09:13 ,

kerkoj bmw per pjes

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 17:40 ,

Gjendija motorike shum e shklqye

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Jan 15:17 ,

MAKIN QEPSE

10 LEK Çmimi me zbritje

01 Shk 17:16 ,

Shitet 1+1

15 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
28 Pri 17:37 ,

Okazion!!

15 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 20:44 ,

Shitet 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
10 Qer 16:51 ,

Shitet shtepia 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Jan 11:16 ,

Shitet 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
02 Maj 17:48 ,

Shitet shtepia 16milion

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Pri 12:32 ,

Shitet shtepia 16 i diskutueshem

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
03 Pri 11:45 ,

Shitet shtepia 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
08 Mar 17:06 ,

Shitet shtepia 1+1 okazion

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
24 Jan 16:37 ,

Shitet shtepia

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
06 Nën 00:15 ,

shitet shtepi 1+1

18 LEK

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione