Kucovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:33
Linku:
,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

07 Pri 17:43 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 17:11 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 21:02 ,

Shitet makina ne super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 02:40 ,

Volkswagen Transporter T5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 20:16 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte, viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 20:15 ,

Opel Astra 1.7 nafte, viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 04:20 ,

Peugot 206

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 09:03 ,

SPARK 2011

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Pri 09:03 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 08:08 ,

Shitet 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
24 Mar 03:42 ,

Shitet okazion

500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 20:30 ,

Okazio

500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 17:19 ,

Shese

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 18:32 ,

shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:20 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 19:40 ,

okazion.mercdez-benz viano 220 cdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 06:01 ,

Shitet Mercedes c200 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 06:00 ,

Jeep Patriot 4x4 Benzine-Gaz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:11 ,

Shitet ford fokus tdi 1.6 naft

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 10:10 ,

Toyota Yaris 1.0 benzine, viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 19:22 ,

Cmimi i diskutushem

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:50 ,

Fiat Panda

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 16:33 ,

alfa romeo gt

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 19:40 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

12 Mar 12:51 ,

Fiat Panda

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 09:39 ,

Audi

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:12 ,

Opel astra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 11:10 ,

Golf 5

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:00 ,

Toyota Yaris

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 20:43 ,

Audi

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione