Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Tet 21:11 Makina , Kucovë

SEAT

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 20:07 Shtëpi , Kucovë

Jepet shtepi private+toke e mbjelle me qera ne Perondi

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
11 Tet 10:08 Makina , Kucovë

Audi a5 Sline 2.7 naft

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 14:58 Makina , Kucovë

SHITET AUDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 14:56 Telefona celular , Kucovë

Samsung Galaxy S10

200 EUR

10 Tet 14:51 Makina , Kucovë

Mercedes cla

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 21:03 Makina , Kucovë

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 10:37 Makina , Kucovë

Mercedes Benz B Class

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 17:01 Makina , Kucovë

Volkswagen Passat 2.0 Tdi Highline

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Tet 18:34 Makina , Kucovë

Nissan Pathfinder 3.0 dCi Aut. LE - 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 17:44 Makina , Kucovë

Shitet Mercedes benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 12:00 Makina , Kucovë

Touran viti 2009 automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 19:09 Ambiente biznesi Industri dhe Puntori , Kucovë

biznes blektori

180 000 EUR

04 Tet 09:45 Makina , Kucovë

Mazda 5 1.9 naft 3000euro okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 05:43 Makina , Kucovë

Audi A 8 viti 2010

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 17:12 Kafshë shtëpiake Qen , Kucovë

Shiten 5 qenusha spitz

150 LEK

02 Tet 14:54 Makina , Kucovë

Mercdes Benz CLA 220

19 000 EUR

28 Sht 21:22 Shtëpi , Kucovë

Jepet shtepi private+toke e mbjelle me qera ne Perondi

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
28 Sht 20:18 Makina , Kucovë

Shitet

16 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 01:30 Makina , Kucovë

Range Rover 5.0 Benzin Gaz shitet ose nderrohet

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:03 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kucovë

Shiten goma 205-45-17

100 EUR

26 Sht 12:51 Të tjera , Kucovë

When Will Adderall Shortage End

150 EUR

24 Sht 17:55 Apartamente , Kucovë

Apartament 1+1 prane ish pikes turistike

Numri i dhomave: 2
24 Sht 17:16 Të tjera , Kucovë

Makineri akullore

2 200 EUR

24 Sht 09:36 Makina , Kucovë

Bmw seria 3

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 11:44 Makina , Kucovë

Shitet Polo 1.4 benzin viti prodhim 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 10:16 Të tjera , Kucovë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

19 Sht 19:08 Makina , Kucovë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 08:50 Makina , Kucovë

Shitet makina

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 17:26 Makina , Kucovë

Fiat Panda Cross 1.3Multijet

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë , Kucovë

Shitet Frigorifer

5 000 LEK

14 Sht 23:33 Makina , Kucovë

MERCEDES GLK 220 AUTOMATIK

10 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 20:08 Makina , Kucovë

Shitet E200 Kompresor Benzine/gaz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:03 Makina , Kucovë

Shitet Makina Per Arsye Emigrimi

6 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 02:58 Makina , Kucovë

shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 18:13 Makina , Kucovë

Shitet!

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 18:10 Makina , Kucovë

Shitet!

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 03:04 Makina , Kucovë

Opel Astra 1.7 Diezel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 03:03 Makina , Kucovë

Opel Astra 1.7 Diesel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 16:28 Makina , Kucovë

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 12:54 Makina , Kucovë

Opel zafira ,shitet per arsye emigrimi

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 17:06 Makina , Kucovë

E-class

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione