Kucovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 11:33
Linku:
,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

03 Maj 03:04 ,

Benz C 220 cdi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 22:30 ,

Mercedez benz EVO okazionn

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 21:07 ,

Seat toledo 2.0 diesel Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 19:49 ,

Shitet pezho 206

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 16:18 ,

Mercedes Benz B-200 OKAZION!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 07:46 ,

Shitet pa dekumenta

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Maj 21:47 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte, viti 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 21:26 ,

Renault Clio 1.4 Gas Benzine , viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 21:18 ,

Ford Focus 1.8 nafte

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 21:11 ,

Fiat Bravo 1.4 benzine - gaz , viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:10 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 21:10 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte, viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 21:10 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 21:09 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 09:50 ,

plug

650 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 07:46 ,

Audi a6

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 23:24 ,

plug

750 EUR

27 Pri 23:24 ,

Kasetofon per BENZ W203 C CLASS

135 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 15:07 ,

Shtëpia në shitje

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
27 Pri 11:17 ,

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Pri 14:46 ,

Seat ibiza

700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 16:27 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:13 ,

MAZDA 3

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:13 ,

MAZDA 3

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 01:58 ,

Shitet Mitsubishi Pajero

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 01:58 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee. Okazion!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:23 ,

Shitet shtepi 2+1 lagja 1Maj Kucove

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
22 Pri 09:32 ,

Shitet/Nderrohet.ford focus 2005 1.6naft

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 08:30 ,

Shitet ose jepet me qera

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Pri 13:43 ,

Mercedes Benz E class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione