Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4×4 | Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4×4,kategori,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 4×4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:57 Makina , Kucovë

Golf 4 1.6 Benzin-gaz

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:02 Makina , Kucovë

Mercedes Ml350 bluetec 2014

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 17:34 Makina , Kucovë

Okazion

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 12:41 Makina , Kucovë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 08:01 Shtëpi , Kucovë

Shtëpi e re me Tokë në kucovë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
22 Qer 14:01 Makina , Kucovë

Volkswagen Touran 1.4 TSI -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:50 Makina , Kucovë

Shitet FORD TRANZIT

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 18:19 Shtëpi , Kucovë

Apartament 2+1 me ballkon+aneks

2 475 000 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Maj 00:27 Makina , Kucovë

Okazion shitet benz 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:14 Makina , Kucovë

Shitet

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 23:32 Makina , Kucovë

Shitet benz 2008 220cdi

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 22:00 Makina , Kucovë

FIAT Bravo 2499€[2008]

2 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:49 Makina , Kucovë

Ford Mondeo

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 16:54 Makina , Kucovë

Golf 4, Manual , 1.9 Nafte , Xhama te Zinj

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 09:48 Makina , Kucovë

Golf4

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 16:05 Makina , Kucovë

Okazion Audi A3 -2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 14:24 Makina , Kucovë

Toyota Hilux

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Dhj 15:57 Makina , Kucovë

Ford c-max 1.6 nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 05:17 Makina , Kucovë

Shitet audi a4 S-line

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 09:31 Makina , Kucovë

Renault viti 2003 ,1.9 nafte ,klima 4+1

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 23:39 Makina , Kucovë

BMW X5 4.0d 2010 look ///M

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 22:31 Makina , Kucovë

BMW X5 4.0d 2010 ///M-Packet

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 15:20 Makina , Kucovë

MERCEDES GL 320 CDI 4 MATIC

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 14:00 Makina , Kucovë

Super okazion Hyundai Trajet 2€ i diskutuheshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4×4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 4×4 në kategorinë Makina | Land Rover | Discovery
  • 4×4 në kategorinë Automjete
  • 4×4 në kategorinë Makina
  • 4×4 në kategorinë Makina | Toyota | 4-Runner
  • 4×4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4×4 në kategorinë Makina | Toyota | Corolla Verso
  • 4×4 në kategorinë Makina | Lincoln
  • 4×4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • 4×4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4
  • 4×4 në kategorinë Makina | Kia | Sportage

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione