Korçë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:31
Linku:
,

BMW X1

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31
Linku:
,

Mercedes CLS 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21
Linku:
,

W220 Rexhina S class 320 shitet Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:37 ,

Ndrrohet W203 benzine-gaz letrat per 1 vite!

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

Audi a4 2007 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:19 ,

Mercedes Benz C-Class 220 Evo W203 Automatik viti 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:19 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

C CLAS 220 CDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

C Clas 200 kompresor Benzin/Gaz

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

E CLAS 220CDI EVO

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

C klas 220 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

C clas 220CDI AVANGARD

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:14 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 ,

❌SHITET Renault Kangoo 1.5 tdci/VITI 2002/MANUAL❌

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:14 ,

❌SHITET E200 kompressor*AVANTGARDE* AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 ,

Mercedes benz vito 111 220 CDI manual viti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:10 ,

Mazda 1.5 Benzine manuale super gjendje

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:09 ,

FUGON VW VOLKSWAGEN T5 2.0 TDI manual super gjendje

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:08 ,

MERCEDES BENZ CLK 200 BENZIN GAZ VITI 2000 MANUAL

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:08 ,

MERCEDES-BENZ E220 EVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:47 ,

Apartament me qera ditore 1+1 (+garazh), Korce

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:43 ,

♦️♦️OKAZION Audi A6 OKAZION♦️♦️

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:27 ,

Audi A4 benzine/gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:23 ,

VW VOLKSWAGEN

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:18 ,

Wolsvagen caddy max 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:18 ,

Mercedez benz

111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:18 ,

��MERCEDES BENZ E 270 CDI ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Wolsvagen caddy Benzine gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:16 ,

Wolsvagen Caddy 2006 1.9 nafte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:16 ,

Wolsvagen Caddy 2009....1.9 nafte

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:15 ,

Mercedes Benz C Klas Automat

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:14 ,

Toyota yaris 1.4 nafte Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:14 ,

Opel Astra 1.7 nafte.2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:12 ,

Mercedes Benz A klas Benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:11 ,

Audi A4 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:10 ,

Toyota Verso 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:09 ,

Opel Insignia 2.0TDCI

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:08 ,

Toyota Auris 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:08 ,

Toyota yaris 2006...1.4 nafte

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:00 ,

Ford ne gjendje perfekte.

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione