Korçë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:31
Linku:
,

BMW X1

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31
Linku:
,

Mercedes CLS 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21
Linku:
,

W220 Rexhina S class 320 shitet Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 18:11 ,

Shitet - nderrohet 740d

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 ,

Shitet opel korsa

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:50 ,

Toyota Rav4 2.2 Nafte 4x4 2006 Manuale LooK&Options//2009

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:50 ,

A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006 Full Extra

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:42 ,

E200 Viti 2005 Nafte Kamio Automatike

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:42 ,

C250 4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:42 ,

BMW 530D (mundesi ndrrimi)

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:40 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 ,

Vw Golf 6 Automatike 1.4 Benzine 190.000 Km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:40 ,

Mercedes C180 Kompressor Benzine Automatike Full Extra 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:38 ,

BMW 535i 2011 430HP Stage 2+

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:18 ,

Shitet kia sorento supper gjendje.

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:13 ,

MERCEDES W204 VITI 2009 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:12 ,

Pikture e vjeter

120 EUR

Dje 17:08 ,

SHITET TOUAREG

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:08 ,

PASQYRE

20 EUR

Dje 16:54 ,

Okazion. Shitet apartament 1+1+aneks

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:53 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE OKAZION

6 400 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 16:52 ,

Shtepi Private

54 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione