Kavajë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 17:23 Dyqani ,

OKAZION !!! FORD C.MAX - AUTOMATIK 1.6 NAFTE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Dyqani ,

OKAZION !! C KLAS 250 - BENZIN 4X4 VITI 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Dyqani ,

OKAZION !!! GOLF - PLUS - GAZ & BENZIN 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:22 Dyqani ,

OKAZION !! C KLAS 220 AVANGARD 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:22 Dyqani ,

OKAZION !! TOYOTA - COROLA VERSO 2006 FULL

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Dyqani ,

❌OKAZION !! E KLAS 350 - GAZ & BENZIN 2011❌

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Dyqani ,

OKAZION !! CITROEN C3 - NAFTE 1.4 VITI 2008 KABRIO

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:21 Dyqani ,

OKAZION !!! C KLAS 220 ELEGANCE 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:21 Dyqani ,

OKAZION !!! TOYOTA - YARIS - AUTOMAT 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:21 Dyqani ,

OKAZION!! C KLAS 230 GAZ & BENZIN - 2008 AMG

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 Dyqani ,

OKAZION !! GOLF 6 GTI AUTOMAT 2010 FULL

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:20 Dyqani ,

OKAZION !!! ML 320 BLUTEK - VITI 2009 FULL

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

Mercedes Benz C220 CDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

Range Rover Sport HSE

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:17 ,

BMW 535 BI TURBO TIP TRONIC 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 ,

������OKAZION BMW 535 BI TURBO TIP TRONIC

7 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:14 ,

TURAN 2008 AUTOMATICO

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

C-class 300-4-matic

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:13 ,

���� OKAZION BMW X 1 X DRAIV 2011 ����

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Dyqani ,

Shitet Golf 5 okazion !!!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Okazion Focus 1.6 TDCI Klima

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:28 Dyqani ,

Mercedes Benz dizel 2004

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Dyqani ,

MERCEDES EKLAS 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

Okazion c clas automat 1995 nafte 220 nderrohet

1 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:23 ,

Hyndai ix 35 nafte 2.0 manual 2011.nderohet

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione