Kavajë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:58 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI”UNITED”10

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Golf V Plus “Goal”07 Automat

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 Dyqani ,

Okazion!Nissan X-Trail 2.2-Diesel 4X4 Sapoardhur!07

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Dyqani ,

Okazion!Kia Soul 1.6 Gaz-Benzine BRC 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 ,

Okazion cls 350 benxin gaz !!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:01 Dyqani ,

Super Okazion! Ml320 bluttec

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:56 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:41 ,

Mercedes E Klas 220 CDI

9 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Okazion C klas 220 naft viti 2005 4200 euro

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 ,

LANCIA MUSA 1.3 DIESEL VITI 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

Opel Corsa 1.3 nafte 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:00 ,

✅Okazion caddy 1.9 naft ✅

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:00 ,

Peugeot 207 1.6 hdi naft manuale viti 2006 okazionn

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:00 ,

FORD FIESTA 1.4 DIESEL MODEL TITANIUM I SAPO TARGUAR

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00 ,

Audi a3 sportback 2.0 tdi manuale 6+1 viti 06 okazionnn

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 ,

TOYOTA AURIS 2.0 DIESEL VITI 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00 ,

B KLAS 180 DIESEL KAMIO AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 ,

PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT DSG

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

FORD C MAX 1.6 DIESEL VITI 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00 ,

AUDI A3 TDI 2.0 PANORAMIK FULL OPSION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00 ,

MERCEDES C KLAS 204 AUTOMAT VITI 2010 EURO 5

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:58 ,

OKAZJON FIESTA 1.25 BENZIN 2004

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:57 ,

OKAZJON 2015 FORD FIESTA 1.5 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:51 ,

Mercedez c klas 204 viti 2007

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:48 Dyqani ,

Ford fusion 1.4nafte 2006 me dogan te paguar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:47 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 nafte 147 mij km. Me dogan te paguar

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:46 Dyqani ,

Mercedes-benz C300 Look AMG sapo ardhur nga canada

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:13 Dyqani ,

Okazion!Renault Modus Automat 133.000Km!sapoardhur 06

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:26 ,

Seat Ibiza 1.4 nafte viti 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:26 ,

Okazion Dodge Nitro 2008 Automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 ,

Bmw 316 1.6 benzin 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione