Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4209
Durrës , 1768
Vlorë , 426
Shkodër , 295
Korçë , 186
Fier , 177
Elbasan , 154
Kavajë , 110
Sarandë , 109
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.Sot 09:29
Linku:
Vila , Durrës

VILE ME QIRA, GOLEM, DURRES!

1 500 EUR / muaj

Online

Dje 17:39
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK

25 Nën 09:25 Vila , Elbasan

SHITET VILE

1 LEK

10 Shk 22:33 Vila , Tiranë

OKAZION AMBIENT BIZNESI MYSLYM SHYRI

1 LEK

09 Nën 12:04 Vila , Fier

Prodhime betoni dekorative

1 LEK

19 Gush 00:14 Vila , Fier

Vazo parmak skluptura bordura

1 LEK

28 Mar 21:57 Vila , Lushnjë

Okazin vile 2 kate

1 LEK

12 Dhj 19:31 Vila , Tiranë

Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane

1 LEK

18 Sht 19:30 Vila , Tiranë

Shiten paisjet e Viles

1 LEK

21 Maj 11:38 Vila , Tiranë

Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane

1 LEK

01 Maj 20:33 Vila , Tiranë

Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane

1 LEK

14 Pri 15:16 Vila , Tiranë

Shitet Vila (ose jepet me qera)

1 LEK

06 Pri 14:27 Vila , Tiranë

Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane

1 LEK

01 Mar 09:19 Vila , Durrës

Shes shtepi 2 kateshe me hipoteke

1 LEK

29 Shk 14:39 Vila , Durrës

Shtepi 2 kateshe me tapi

1 LEK

13 Jan 16:49 Vila , Tiranë

Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane

1 LEK

07 Dhj 21:24 Vila , Tiranë

Shitet Vile ose Me Qera

1 LEK

04 Mar 17:38 Vila , Durrës

Shitet Vila

1 LEK

06 Korr 12:30 Vila , Shkodër

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE

1 LEK / muaj

01 Pri 12:01 Vila , Lushnjë

Vile 3 kateshe ne Lushnje

24 Pri 17:55 Vila , Elbasan

Vile ne Elbasan

4 LEK

20 Maj 01:08 Vila , Gjirokastër

hamster

10 LEK

25 Gush 15:56 Vila , Korçë

Vile pushimi ne KORCE Shqiperi

15 LEK / ditë

14 Mar 22:43 Vila , Pogradec

JEPET ME QIRA KATI I 2 i nje vile 3 kateshe

20 LEK / ditë

12 Qer 14:54 Vila , Vlorë

Villa

30 LEK / ditë

04 Gush 19:56 Vila , Sarandë

Okazion shtepi pushimi ne qender te Sarandes.

40 LEK / ditë

09 Mar 21:57 Vila , Kavajë

Toke

70 LEK

Sot 15:32 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Dje 17:09 Vila , Tiranë

Shitet vile

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 17:40 Vila , Tiranë

SHESIM VILE LUKSOZE

1 EUR

Online
20 Sht 13:27 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, San Pietro, Gjiri I Lalzit.

1 EUR Çmimi me zbritje

18 Sht 13:56 Vila , Tiranë

SHITET SHTËPI PRIVATE, SURREL

1 EUR

Online
18 Sht 11:54 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe,Gjiri Lalzit

1 EUR


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.Mijëra Vila në shitje dhe me qera


Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.Shit vila në MerrJep.al


Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione