Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 2753
Durrës , 1495
Vlorë , 319
Elbasan , 150
Korçë , 146
Fier , 141
Sarandë , 92
Kavajë , 86
Shkodër , 82
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.Dje 17:48
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK


Sot 10:11 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 10:09 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE NE DURRES!

370 000 EUR

Sot 10:08 Vila , Durrës

Kati pare i Viles me Qera

350 EUR / muaj

Online
Sot 10:07 Vila , Tiranë

Qera, Vilë , Farkë, Tiranë.

3 000 EUR / muaj

Sot 09:56 Vila , Tiranë

Shitet Vile ne Paskuqan

250 000 EUR

Online
Sot 09:56 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Laprake

200 000 EUR

Online
Sot 09:56 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Fresk

360 000 EUR

Online
Sot 09:56 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kate te Liqeni Thate

700 000 EUR

Online
Sot 09:55 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe te Porsche AL

420 000 EUR

Online
Sot 09:55 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Berzhit

190 000 EUR

Online
Sot 09:55 Vila , Tiranë

Shitet Vile Afer Tegut

700 000 EUR

Online
Sot 09:52 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

Sot 09:52 Vila , Durrës

Vile tek Turquoise Marina

750 000 EUR

Sot 09:50 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM !!!

800 000 EUR

Sot 09:50 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

87 000 EUR

Sot 09:49 Vila , Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

350 000 EUR

Sot 09:49 Vila , Vlorë

Vile 4 kateshe

1 EUR

Sot 09:48 Vila , Durrës

Shitet, Vile , Plazh Iliria , Durres

500 000 EUR

Sot 09:45 Vila , Durrës

SHITET GODINE NE PLAZH DURRES !

520 000 EUR

Sot 09:45 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE !

120 000 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

SHESIM VILE + GODINE NE QERRET !

625 000 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

SHITEN GODINA BANIMI TEK SPITALI,DURRES!

640 000 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SHKOZET!

110 000 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE DURRES!

250 000 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

SHITET VILE DY KATESHE NE DURRES!

160 000 EUR


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.Mijëra Vila në shitje dhe me qera


Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.Shit vila në MerrJep.al


Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione