Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4220
Durrës , 1768
Vlorë , 426
Shkodër , 296
Korçë , 186
Fier , 177
Elbasan , 154
Sarandë , 109
Kavajë , 108
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.Dje 17:48
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK


Dje 15:36 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Babrru, Tiranë 500,000 €

500 000 EUR

Dje 15:33 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Babrru, Tiranë

550 000 EUR

Dje 15:31 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Turquoise Marina Residence.

600 000 EUR

Dje 15:31 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Turquoise Marina Residence.

520 000 EUR

Dje 15:30 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Turquoise Marina Residence.

520 000 EUR

Dje 15:30 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Rruga E Kavajës, Tiranë.

1 000 000 EUR

Dje 15:29 Vila , Durrës

Shitet, Vilë Dyshe

1 EUR

Dje 15:29 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Kodra E Priftit, Tiranë

430 000 EUR

Dje 15:18 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH TEK RROTA E KUQE!

1 100 EUR / muaj

Dje 15:07 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë individuale,Dhermi

672 000 EUR

Dje 15:05 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë individuale,Kompleksi “Turquoise Marina”

280 000 EUR

Dje 15:03 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Misto Mame

330 000 EUR

Online
Dje 15:03 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 kateshe ne Vore

170 000 EUR

Online
Dje 15:02 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Katesh ne Vore

230 000 EUR

Online
Dje 14:51 Vila , Durrës

JEPET VILE 2KATE ME QIRA PRANE GJIRIT TE LALEZIT!

700 EUR / muaj

Dje 14:32 Vila , Tiranë

Vile 2-kateshe me Qera Rruga Bardhyl

1 300 EUR / muaj


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.Mijëra Vila në shitje dhe me qera


Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.Shit vila në MerrJep.al


Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione