Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4196
Durrës , 1752
Vlorë , 424
Shkodër , 295
Korçë , 186
Fier , 177
Elbasan , 154
Kavajë , 109
Sarandë , 109
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.Dje 09:29
Linku:
Vila , Durrës

VILE ME QIRA, GOLEM, DURRES!

1 500 EUR / muaj

Online
21 Sht 17:39
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK


Dje 14:04 Vila , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE FLLAKE, DURRES! 300 000EUR

300 000 EUR

Dje 14:01 Vila , Durrës

SHITET NDERTESE KARABINAR TEK VILA ZOGUT!

200 000 EUR

Dje 13:52 Vila , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE

1 100 EUR

Online
Dje 13:51 Vila , Tiranë

SHITET ! Vile 3 Kate HIMARE

390 000 EUR

Online
Dje 13:42 Vila , Tiranë

JEPE ME QERA AMBIENT PER ZYRA/HOTELE

7 000 LEK / muaj

Dje 13:10 Vila , Durrës

JEPET VILE 2KATE ME QIRA PRANE GJIRIT TE LALEZIT!

700 EUR / muaj

Dje 13:02 Vila , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE PLAZH!

280 000 EUR

Dje 12:38 Vila , Tiranë

Vile per Shitje ne Komunen e Parisit

420 000 EUR

Dje 12:32 Vila , Durrës

Shitet vile 3 kateshe

130 000 EUR

Dje 12:31 Vila , Durrës

OKAZION !!!!! Shitet vile 4 kateshe

130 000 EUR

Dje 12:30 Vila , Durrës

SHESIM SUPER VILE.

450 000 EUR

Dje 12:26 Vila , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

105 000 EUR

Dje 12:19 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë Individuale, Dhërmi.

500 000 EUR

Dje 12:18 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë. 430,000 €

430 000 LEK


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.Mijëra Vila në shitje dhe me qera


Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.Shit vila në MerrJep.al


Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione