Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4220
Durrës , 1768
Vlorë , 426
Shkodër , 296
Korçë , 186
Fier , 177
Elbasan , 154
Sarandë , 109
Kavajë , 108
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.Dje 17:48
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK


Dje 21:03 Vila , Tiranë

Shitet Vile Afer Tegut

700 000 EUR

Online
Dje 20:53 Vila , Korçë

Shitet godinë dhe truall OKAZION

400 000 EUR

Dje 20:14 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ARAPAJ!

2 800 EUR / muaj

Dje 19:32 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

2 000 EUR / muaj

Dje 19:25 Vila , Tiranë

Super Okazion / Vile per shitje - Vila for sale

540 000 EUR

Dje 19:25 Vila , Durrës

Kati pare i Viles me Qera

350 EUR / muaj

Dje 19:23 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Dje 18:56 Vila , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Akacia Hills

3 500 EUR / muaj

Dje 18:55 Vila , Tiranë

QERA, VILE KOMPLEKSI KOLOMBO, TEG, TIRANE!

2 500 EUR / muaj

Dje 18:38 Vila , Tiranë

SHITET VILË 3 KATËSHE NË KAMEZ

500 000 EUR

Dje 17:55 Vila , Tiranë

Vile me Qira, ne zonen e Saukut

3 500 EUR / muaj

Dje 17:52 Vila , Tiranë

Shitet Vile 4 Katshe.

450 000 EUR

Dje 17:52 Vila , Durrës

Vile tek Turquoise Marina

750 000 EUR

Dje 17:48 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE NE SHEN VLASH!

280 000 EUR

Dje 17:48
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK

Dje 17:46 Vila , Durrës

Shitet shtepi private

Dje 17:44 Vila , Durrës

SHITET VILE 2-KATESHE NE SHIJAK !

120 000 EUR

Dje 17:40 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE PLAZH !

115 000 EUR

Dje 17:36 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Dje 17:27 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QENDER TE DURRESIT!

280 000 EUR


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.Mijëra Vila në shitje dhe me qera


Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.Shit vila në MerrJep.al


Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione