Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4196
Durrës , 1752
Vlorë , 424
Shkodër , 295
Korçë , 186
Fier , 177
Elbasan , 154
Kavajë , 109
Sarandë , 109
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.Sot 09:29
Linku:
Vila , Durrës

VILE ME QIRA, GOLEM, DURRES!

1 500 EUR / muaj

Online

Sot 16:58 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe, Lura 1, Gjiri I Lalezit!

495 000 EUR

Sot 16:58 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QENDER TE DURRESIT!

280 000 EUR

Sot 16:56 Vila , Tiranë

Shitet Vile Afer Tegut

700 000 EUR

Online
Sot 16:55 Vila , Tiranë

Vilë, Në shitje, San Nicolas

672 320 EUR

Online
Sot 16:55 Vila , Tiranë

San Nicolas, Dhermi

672 320 EUR

Online
Sot 16:55 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Kamëz.

205 000 EUR

Online
Sot 16:55 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 16:55 Vila , Tiranë

Shitet Vile 4 Kateshe te Siri Kodra

600 000 EUR

Online
Sot 16:55 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Fresk

399 000 EUR

Online
Sot 16:54 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Shkoze

200 000 EUR

Online
Sot 16:53 Vila , Tiranë

Shitet Vile ne Paskuqan

250 000 EUR

Online
Sot 16:53 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Laprake

200 000 EUR

Online
Sot 16:51 Vila , Tiranë

Qera, Vilë , Farkë, Tiranë.

3 000 EUR / muaj

Online
Sot 16:51 Vila , Tiranë

SHITET VILE TOURQUAZE MARINE

205 000 EUR

Online
Sot 16:49 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE NE SHEN VLASH!

280 000 EUR

Sot 16:46 Vila , Tiranë

��JEPET ME QIRA VILA 500M², AKACIA HILLS!

6 000 EUR

Sot 16:45 Vila , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO", GJIRI I LAL

1 600 000 EUR

Sot 16:43 Vila , Durrës

SHESIM VILE ME PISHINE BRENDA NE KOMPLEKS TEK MALI I ROBIT !

420 000 EUR

Sot 16:43 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

Sot 16:38 Vila , Tiranë

Shitet, Vile Individuale, Gjiri i Lalzit, Durres

658 000 EUR

Sot 16:31 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE PLAZH !

115 000 EUR


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.Mijëra Vila në shitje dhe me qera


Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.Shit vila në MerrJep.al


Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione