Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila në Tiranë në shitje dhe me qera

Gjeni vila në Tiranë mes mijërave njoftime të listuara çdo ditë në hapësirën më të madhe të tregtimit online. Hulumtoni njoftime dhe informacione të reja per vila në shitje Tiranë dhe vila me qera Tiranë dhe zgjidhni shtëpinë e duhur për vete ose familjen tuaj. Kërkimi në MerrJep.al është emocionues sepse do të gjeni gjithonë njoftime dhe oferta të reja për vila në Tiranë,vila në shitje, vila me qera, vila për shitje në Tiranë dhe do te keni mundësi zgjedhje pafund.

MerrJep jua bën gjithashtu më të lehtë kërkimin duke ju dhënë mundësi të kërkoni sipas zonës në të cilën doni të banoni poashtu: vila në shitje Kodra e Diellit, vila në shitje Rolling Hills, shtëpi me qera vilat Gjermane, vila në shitje Tegu, vila në shitje në Sauk e shumë zona të tjera që mund të preferoni në Tiranë. E vetmja vështirësi do të jetë të zgjidhni midis ofertave.

Sot 20:25 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Laprake

365 000 EUR

Online
Sot 20:25 Vila , Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Porcelan

200 000 EUR

Online
Sot 20:25 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe Blv i Ri

450 000 EUR

Online
Sot 20:24 Vila , Tiranë

Qera Vile 4 Katshe te Kopeshti Zologjik

3 500 EUR / muaj

Online
Sot 20:24 Vila , Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Allias

155 000 EUR

Online
Sot 20:23 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Misto Mame

330 000 EUR

Online
Sot 20:23 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 kateshe ne Vore

170 000 EUR

Online
Sot 20:22 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe te Porsche AL

420 000 EUR

Online
Sot 20:22 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Katesh ne Vore

230 000 EUR

Online
Sot 20:22 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Berzhit

190 000 EUR

Online
Sot 20:22 Vila , Tiranë

Shitet Hotel 4 Katesh

120 EUR

Online
Sot 20:22 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Mullet

750 000 EUR

Online
Sot 20:22 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe Tegut

1 100 000 EUR

Online
Sot 19:52 Vila , Tiranë

2 vila te liqeni ARTIFICIAL / mundësi shitje

3 000 EUR / muaj

Sot 19:46 Vila , Tiranë

Qera, Vilë , Farkë, Tiranë.

3 000 EUR / muaj

Online
Sot 19:21 Vila , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

3 500 EUR

Sot 19:06 Vila , Tiranë

SHITET VILE TEK ROLLING HILLS, TIRANE

2 300 000 EUR

Online
Sot 19:04 Vila , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Akacia Hills

3 500 EUR / muaj

Online
Sot 19:04 Vila , Tiranë

QERA, VILE KOMPLEKSI KOLOMBO, TEG, TIRANE!

2 500 EUR / muaj

Online
Sot 18:57 Vila , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane

160 000 EUR

Sot 18:42 Vila , Tiranë

Shitet, Vile, Kamez , Tirane.

320 000 EUR

Online
Sot 17:33 Vila , Tiranë

Vile me Qera Rruga Bardhyl Tirane

1 300 EUR / muaj

Online
Sot 17:33 Vila , Tiranë

Vile me Qera te Globi Tirane

3 000 EUR / muaj

Online

Kërkoni për vila në Tiranë


Jeni duke kërkuar për vila në Tiranë? Dëshironi vila në shitje tiranë apo vila me qera? E keni vendosur se ku doni të banoni dhe po kerkoni vila ne shitje Rolling Hills, vila në shitje Kodra e Diellit apo vila në shitje te Tegu? Keni nje eveniment familiar dhe doni të prenotoni në vilë me qera ditore për të festuar me familjarë tuaj?


Nëse po prisni qe te shitet vile në Tiranë dhe të jete perfekte për ju që të përfitoni nga oferta e momentit atëherë jeni në vendin e duhur. Ne Merr Jep afishohen në vashdimësi vila në Tiranë, vila për shitje në Tirane, vila me qera Tiranë, vila me pishina me qera ditore, vile në shitje Tiranë, vile me qera ditore, vila me qera ditore Tiranë. Listimet hidhen në çdo moment të ditës dhe mund të gjeni lloje të ndryshme vila në Tiranë dhe të përfitoni ofertat që fishohen nga shitës të ndryshëm.Vila në Tiranë në Merr Jep


Merr Jep është hapësira më e madhe online për reklamim nëse shisni apo jepni me qera vila në Tiranë dhe për të kërkuar vila në shitje Tiranë apo vila me qera Tiranë ndaj nëse po kërkoni një vilë mos ngurroni të shfletoni faqet e listimeve dhe të gjeni vila në Tiranë të duhura për ju. Ju mund të kërkoni në mënyrë specifike duke u bazuar te karakteristikat e një vile në shitje në Tiranë, një vile me qera Tirane ose vile me qera ditore. Shumë thjesht mund të shkruani vendodhjen që doni për vila në Tiranë dhe gjithashtu çmimit që do të dëshironit apo do të mund të përballonit. Është e rëndësishme të kategorizoni kërkimin tuaj në saj të kërkimit tuaj specific sepse në këtë mënyrë do të jetë më e lehtë të gjeni vila në Tiranë sipas preferencave tuaja duke mos humbur kohë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione