Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Shitet në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vila | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Mar 14:11 Vila , Pogradec

�� SHITEN 8 VILETA + 4400M² TOKË, POGRADEC!

850 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 00:26 Vila , Pogradec

SHITET VILE 3 KATSHE

200 000 EUR

20 Jan 11:37 Vila , Pogradec

Vile ne shitje .

80 000 EUR

13 Jan 20:44 Vila , Pogradec

Shitet resort

3 000 000 EUR

13 Dhj 09:18 Vila , Pogradec

Pallat në shitje- Pogradec

1 000 000 EUR

09 Nën 08:41 Vila , Pogradec

Vile 2 kateshe me Lokal

300 000 EUR

15 Tet 16:55 Vila , Pogradec

Hotel Restorant

22 Gush 13:07 Vila , Pogradec

Hotel bar restorant

20 Korr 09:50 Vila , Pogradec

Shitet hoteli

130 EUR

30 Maj 16:26 Vila , Pogradec

Vilë në shitje-Pogradec

205 000 EUR

19 Maj 23:17 Vila , Pogradec

Ideale per agroturizem

1 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 22:57 Vila , Pogradec

Ideale per agroturizem

450 000 EUR

19 Pri 14:41 Vila , Pogradec

Shitet vile

135 000 EUR

19 Pri 10:42 Vila , Pogradec

Shitet vile

135 000 EUR

09 Shk 10:05 Vila , Pogradec

Hotel bar restorant

500 000 EUR

06 Jan 13:12 Vila , Pogradec

Shitet vile

100 000 EUR

08 Nën 17:52 Vila , Pogradec

Info 00355675883986

08 Qer 14:42 Vila , Pogradec

Shitet vile ne pogradec me mobille

95 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Pri 12:49 Vila , Pogradec

shtepi private Pogradec

70 000 EUR

05 Dhj 13:34 Vila , Pogradec

Shitet Vile Banimi

130 000 EUR

23 Nën 06:23 Vila , Pogradec

Vile ne Pogradec

65 000 EUR

02 Nën 12:41 Vila , Pogradec

Hotel ne shitje

1 EUR

07 Sht 18:47 Vila , Pogradec

shpi private

125 000 EUR

14 Gush 03:13 Vila , Pogradec

Shtepi banimi ne Pogradec

30 000 000 LEK

23 Korr 20:11 Vila , Pogradec

Vile ne Pogradec

120 EUR

24 Mar 01:25 Vila , Pogradec

OKazion Shitet shpi private Pogradec

1 EUR

07 Jan 16:26 Vila , Pogradec

Shitet Vila OKAZION buze rruges 310 mil

31 000 000 LEK

21 Tet 09:19 Vila , Pogradec

Shitet

130 000 EUR

12 Korr 18:27 Vila , Pogradec

Vile ne Pogradec

150 000 EUR

18 Dhj 15:27 Vila , Pogradec

Shitet Vile 3 kateshe

250 000 EUR

14 Dhj 15:55 Vila , Pogradec

Vile ne Pogradec

04 Nën 17:57 Vila , Pogradec

Vilë 2 katëshe

85 000 EUR

07 Sht 23:38 Vila , Pogradec

Villa

04 Gush 10:58 Vila , Pogradec

Pogradec, Shes Vile 3 Kateshe

150 000 EUR

08 Korr 19:32 Vila , Pogradec

***OKAZION*** Shitet OKTAPODI Pogradec

20 Pri 18:44 Vila , Pogradec

SHITET VILA OKAZION

130 000 EUR

07 Mar 14:56 Vila , Pogradec

Toka ne Pogradec

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vila | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione