Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi pushimi ne qerret - Vila Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 11
Tiranë , 8
Pogradec , 5
Shkodër , 4
Vlorë , 3
Korçë , 1
Peqin , 1
Përmet , 1
Sarandë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi pushimi ne qerret,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi pushimi ne qerret Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Sht 08:21 Vila , Vlorë

Vile (Shtepi Pushimi)

4 000 LEK /

14 Sht 08:21 Vila , Vlorë

Vlore Shtepi Pushimi me Qera

3 000 LEK /

14 Sht 08:21 Vila , Vlorë

Dhoma plazhi

300 LEK /

07 Sht 16:12 Vila , Peqin

vile private

120 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 18:46 Vila , Pogradec

Shtepi pushimi

10 Maj 18:33 Vila , Tiranë

Shtepi

1 000 EUR

04 Maj 07:03 Vila , Pogradec

Shtepi pushimi Pogradec

09 Shk 14:41 Vila , Durrës

SHITET VILE TE RROTA E KUQE PLAZH!

160 000 EUR

12 Jan 16:19 Vila , Përmet

Shitet Super Vilë Në Qëndër të Qytetit Antik Të Përmetit

75 000 EUR

09 Jan 12:53 Vila , Durrës

SHITET VILE TE RROTA E KUQE PLAZH!

160 000 EUR

09 Jan 12:53 Vila , Durrës

SHITET VILE TE RROTA E KUQE PLAZH!

160 000 EUR

09 Jan 12:53 Vila , Durrës

SHITET VILE TE RROTA E KUQE PLAZH!

160 000 EUR

24 Dhj 11:02 Vila , Durrës

Super Vile ne Golem

320 000 EUR

06 Dhj 15:20 Vila , Korçë

Shtëpi në shitje-Korçë

150 000 EUR

Online
04 Gush 19:56 Vila , Sarandë

Okazion shtepi pushimi ne qender te Sarandes.

40 LEK / ditë

19 Maj 23:17 Vila , Pogradec

Ideale per agroturizem

1 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 22:57 Vila , Pogradec

Ideale per agroturizem

450 000 EUR

11 Korr 13:40 Vila , Durrës

shtepi pushimi me qera

01 Maj 11:18 Vila , Durrës

Vile per qira ne Golem!

1 100 EUR / muaj

22 Qer 19:58 Vila , Durrës

Shtepi pushimi

90 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Shk 14:40 Vila , Tiranë

Okazion Beautifull Villa

300 000 EUR

17 Nën 08:57 Vila , Durrës

Shtepi pushimi ne Durres

24 Korr 09:57 Vila , Tiranë

Toke per ndertim vile ose shtepi pushimi

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi pushimi ne qerret | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione