Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

oxhaku - Vila Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 23
Durrës , 2
Vlorë , 2
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe oxhaku,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj oxhaku Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:13 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë. 430,000 €

430 000 LEK

10 Gush 17:49 Vila , Vlorë

Vile ne shitje ne Orikum

517 000 EUR

10 Korr 14:11 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë 3-Katëshe, Kinostudio/Oxhaku Tirane!

270 000 EUR

07 Qer 10:31 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë. 430,000 €

430 000 EUR

27 Tet 09:51 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

430 000 EUR

11 Gush 11:35 Vila , Tiranë

VILE ME QERA NE LONG HILL RESIDENCE

2 600 EUR / muaj

Online
19 Korr 15:43 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë.

430 000 EUR

17 Shk 10:08 Vila , Tiranë

VILE 4KATESHE PER SHITJE/QERA

23 Korr 13:42 Vila , Tiranë

JEPET ME QERA VILE 4-KATESHE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT

2 600 EUR / muaj

23 Korr 13:22 Vila , Tiranë

SHITET VILE 4-KATESHE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT

900 000 EUR

09 Maj 19:27 Vila , Tiranë

VILE te Liqeni I That

1 150 000 EUR

26 Sht 12:00 Vila , Tiranë

Vile me qera prane 21 Dhjetorit!

1 200 EUR / muaj

23 Gush 15:55 Vila , Tiranë

Okazion-Vile ne shitje ne Vishaj!

120 000 EUR

19 Gush 16:39 Vila , Tiranë

Vila e Bardhë

148 000 EUR

19 Gush 16:31 Vila , Tiranë

Vila e Bardhë

148 000 EUR

11 Korr 13:02 Vila , Vlorë

Vile luksoze ne jug

250 000 EUR

30 Mar 17:37 Vila , Durrës

Vile 3-Kateshe

03 Dhj 16:19 Vila , Tiranë

Vile e pershtatshme per klinike mjeksore apo kopes

1 500 EUR / muaj

11 Sht 18:36 Vila , Tiranë

Jepet me Qira kati i 5 Nencati vile me Oxhak

550 EUR / muaj

15 Korr 18:04 Vila , Durrës

VILE 3-KATESHE

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj oxhaku | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Oxhaku në kategorinë Apartamente
  • oxhaku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • oxhaku në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • oxhaku në kategorinë Vila
  • Oxhaku në kategorinë Shtëpi
  • Oxhaku qera në kategorinë Shtëpi
  • Oxhaku në kategorinë Apartamente
  • Oxhaku në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • oxhaku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Oxhaku në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione