Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bilardo - Vila Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 32
Durrës , 8
Berat , 1
Elbasan , 1
Pogradec , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bilardo,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bilardo Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:25 Vila , Tiranë

Super Okazion / Vile per shitje - Vila for sale

540 000 EUR

Dje 17:00 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM !!!

800 000 EUR

Dje 15:50 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM !!!

800 000 EUR

25 Sht 11:12 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILË, pranë TEG Neom77543

695 000 EUR

21 Sht 09:13 Vila , Tiranë

Shitet, Vile+ Biznese, Kamez, Qereke

721 000 EUR

19 Sht 14:22 Vila , Tiranë

Shitet, Vile, Mullet, Tirane

575 000 EUR

12 Sht 19:29 Vila , Tiranë

Shitet, Vile, Mullet, Tirane.

575 000 EUR

15 Gush 16:25 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILË, pranë TEG‼️

750 000 EUR

29 Korr 16:51 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILË, pranë TEG‼️

750 000 EUR

Online
14 Korr 18:41 Vila , Tiranë

Shitet Godine 3-kateshe ne Qender te Tiranes

974 400 EUR

07 Qer 00:12 Vila , Tiranë

Shes Vile me dy aktivitete tregetare

8 850 000 EUR

04 Pri 15:52 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILE PRANE TEG!!

730 000 EUR

29 Mar 20:24 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILE PRANE TEG!!

730 000 EUR

26 Mar 19:36 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILE PRANE TEG!!

730 000 EUR

23 Mar 16:33 Vila , Tiranë

SHESIM SUPER VILE PRANE TEG!!

07 Jan 13:33 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE INDIVIDUALE SAN-PIETRO/GJIRI LALZIT!

650 000 EUR

15 Sht 13:23 Vila , Tiranë

Shitet vile ne Residencen Sunrise !!

2 000 000 EUR

18 Korr 15:25 Vila , Tiranë

JEPET ME QERA, VILE AKACIA HILLS

5 000 EUR / muaj

20 Maj 16:07 Vila , Tiranë

Jepet Vils 3 kateshe me qera

700 EUR / muaj

24 Dhj 13:05 Vila , Elbasan

Vile 2kate me tapi te rregullt

150 000 EUR

15 Sht 00:27 Vila , Tiranë

Vile, Bar kafe &bilard, Restorant, banese

960 000 EUR

09 Korr 00:11 Vila , Tiranë

Super vile me qira tek Rezidenca Kodra e Diellit!

4 000 EUR / muaj

22 Maj 21:16 Vila , Tiranë

Ofrohet per shitje, vila 4-kateshe,prane Selvise.

1 080 000 EUR

07 Shk 17:43 Vila , Pogradec

shitet per arsye emigrimi

500 000 EUR

28 Korr 11:04 Vila , Tiranë

GODINE 3 KATESHE NE TIRANE

1 100 000 EUR

27 Korr 13:53 Vila , Tiranë

Shitet godine

1 100 000 EUR

11 Jan 07:27 Vila , Berat

Vile prej 255 m2 ne Berat

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bilardo | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione