Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Në shitje (Shitet, Shes) në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vila | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 20:25 Vila , Korçë

Shitet & Jepet me qira njesi biznesi ne korce

260 000 EUR

01 Tet 07:49 Vila , Korçë

shitet shtepi private

27 Sht 20:53 Vila , Korçë

Shitet godinë dhe truall OKAZION

400 000 EUR

07 Sht 16:11 Vila , Korçë

SHITET OBJEKT BANIMI VILE (SHTEPI PRIVATE)��

17 000 000 LEK

05 Sht 00:22 Vila , Korçë

Shtepi Per Shitje!

180 000 EUR

02 Sht 00:32 Vila , Korçë

VIle dy kateshe

70 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Korr 20:33 Vila , Korçë

Vile dy kateshe

70 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Korr 16:46 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 4-Katëshe + Karburant, Pogradec.

300 000 EUR

14 Korr 16:28 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 12, Korçë

160 000 EUR

14 Korr 15:58 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 6, Korçë

160 000 EUR

09 Korr 18:08 Vila , Korçë

MUNDESI PERFEKTE VETEM PER SHITJE

480 000 EUR

03 Korr 17:17 Vila , Korçë

Shitet Vile ne Dardhe , Korce

1 EUR

24 Qer 11:35 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 4 Katëshe+Tokë, Voskopojë.

600 000 EUR

24 Qer 11:35 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2 Katëshe, Voskopoje.

250 000 EUR

24 Qer 10:39 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 8, Korçë

105 000 EUR

18 Maj 15:46 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 2, Korçë

350 000 EUR

11 Maj 12:32 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 4, Korçë.

300 000 EUR

11 Maj 12:15 Vila , Korçë

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 16, Korçë.

177 000 EUR

29 Mar 21:33 Vila , Korçë

Shitet vila sovjan korce (Okazion)

190 000 EUR

15 Jan 13:13 Vila , Korçë

Vile ne lagja 1

260 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vila | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione