Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1554
Durrës , 184
Shkodër , 61
Vlorë , 50
Elbasan , 17
Korçë , 16
Sarandë , 14
Fier , 14
Pogradec , 14
Shfaqni të gjitha





Vila, shtëpi me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Shikoni njoftimet dhe gjeni vila me qera që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse.



Sot 20:37 Vila , Durrës

Vile me qera vendodhje te Gjiri I Lalzit ,Hamallaj⚡️

1 800 EUR / muaj

Sot 18:44 Vila , Tiranë

JAPIM VILE ME QERA NE BERXHITE

2 000 EUR / muaj

Sot 16:53 Vila , Durrës

Kati pare i Viles me Qera

350 EUR / muaj

Sot 16:51 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Sot 16:15 Vila , Tiranë

Vile me qera mjullbathore elysium resort

2 800 EUR / muaj

Sot 10:50 Vila , Tiranë

Qera Vile 4 Katshe te Kopeshti Zologjik

3 500 EUR / muaj

Sot 09:48 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

2 000 EUR / muaj

Sot 09:48 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ARAPAJ!

2 800 EUR / muaj

Sot 09:48 Vila , Vlorë

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE VLORE

1 500 EUR / muaj

Dje 23:06 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ILIRIA!

2 500 EUR / muaj

Dje 18:44 Vila , Fier

VILA JEP ME QERA NJE KATE ME SIPERFAQE 150

400 EUR / muaj

Dje 18:41 Vila , Fier

JEPET ME QERA VILA JAVORE + MUJORE

40 EUR / ditë

Dje 16:16 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH TEK RROTA E KUQE!

1 100 EUR / muaj

Dje 15:45 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG

2 000 EUR / muaj

Dje 15:28 Vila , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

3 500 EUR / muaj

Dje 14:33 Vila , Durrës

Jepet Vile me Qera Ditore ,Green Coast Residences

1 EUR / muaj

Dje 14:28 Vila , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER VILE TEK TEGU

1 500 EUR / muaj






MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vila me qera me ofertat me te mira në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.


Mijëra Vila me qera ne MerrJep.al


Gjetja e nje vile me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.


Shit vila me qera në MerrJep.al


Nëse posedoni vila me qera të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione