Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Vila | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:20 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

Sot 10:11 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 10:08 Vila , Durrës

Kati pare i Viles me Qera

350 EUR / muaj

Online
Sot 09:11 Vila , Durrës

JEPET VILE ME QERA NE PLAZH LAGJIA 13.

2 000 EUR / muaj

Online
Dje 22:59 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ILIRIA!

2 500 EUR / muaj

Dje 20:14 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ARAPAJ!

2 800 EUR / muaj

Dje 19:32 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

2 000 EUR / muaj

Dje 17:27 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA DY KATE TE NJE VILE NE LAGJEN 18.

1 000 EUR / muaj

Dje 16:53 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

Dje 16:32 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ!

1 000 EUR / muaj

Dje 15:49 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE QENDER TE DURRESIT!

650 EUR / muaj

Dje 14:51 Vila , Durrës

JEPET VILE 2KATE ME QIRA PRANE GJIRIT TE LALEZIT!

700 EUR / muaj

Dje 09:49 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA NDËRTESA DUBLEKS ME SIP.221 M2

150 000 LEK / muaj

26 Sht 16:00 Vila , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Fusha e Reres, Durres.

400 EUR / muaj

24 Sht 20:53 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

1 500 EUR / muaj

24 Sht 15:49 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ!

1 000 EUR / muaj

24 Sht 10:27 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ILIRIA!

2 500 EUR / muaj

23 Sht 16:22 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE GOLEM!

2 500 EUR / muaj

22 Sht 09:26 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE 1+1 NE SPITALLE, DURRES

180 EUR / muaj

21 Sht 11:32 Vila , Durrës

Kat vile me qira ne plazh Durres

600 EUR / muaj

20 Sht 08:31 Vila , Durrës

Jepet me qera okazion

500 EUR / muaj

19 Sht 11:06 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE KOMPLEKS PRESTIGJOZ PRANE TEG!

3 000 EUR / muaj

19 Sht 10:53 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE 2+1 TE TREGU INDUSTRIAL

250 EUR / muaj

15 Sht 18:44 Vila , Durrës

Jepet Vile me Qera Ditore ,Green Coast Residences

1 EUR / muaj

15 Sht 16:46 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE INDIVIDUALE NE KOMPLEKSIN LURA 3,

2 000 EUR / muaj

14 Sht 11:08 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I TRETE I NJE VILE NE ISH KENETE,DURRES!

350 EUR / muaj

14 Sht 05:50 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE DY-KATESHE NE QERRET!

16 000 EUR / muaj

07 Sht 16:56 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

2 200 EUR / muaj

05 Sht 11:35 Vila , Durrës

Jepet vila me qera ne Durres

500 EUR / muaj

04 Sht 16:30 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 6!

450 EUR / muaj

04 Sht 16:29 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

1 300 EUR / muaj

04 Sht 15:37 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA NE ARAPAJ!

2 800 EUR / muaj

02 Sht 09:32 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

31 Gush 15:40 Vila , Durrës

JEPET KAT VILE 2+1 ME QIRA NE GOLEM !!

300 EUR / muaj

30 Gush 09:21 Vila , Durrës

JEPET VILE 3-KATESHE ME PAMJE NGA DETI ME QIRA NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

29 Gush 00:04 Vila , Durrës

In affito piccola vileta(for rent Little villa

350 EUR / muaj

26 Gush 09:27 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH !

2 000 EUR / muaj

25 Gush 03:11 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ!

1 000 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Vila | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione