Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1527
Durrës , 184
Shkodër , 61
Vlorë , 50
Elbasan , 17
Korçë , 16
Fier , 15
Sarandë , 14
Pogradec , 14
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Shikoni njoftimet dhe gjeni vila me qera që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse.Sot 19:47 Vila , Tiranë

QIRA, VILE 3KATESHE, REZIDENCA COLOMBO 2, TEG

1 800 EUR / muaj

Sot 19:46 Vila , Tiranë

Qera Vile 4 Katshe te Kopeshti Zologjik

3 500 EUR / muaj

Online
Sot 19:34 Vila , Tiranë

Qera, Vilë , Farkë, Tiranë.

3 000 EUR / muaj

Sot 18:10 Vila , Tiranë

Qera, Vilë 3 Katëshe, Green Garden Residence LI34244

2 500 EUR / muaj

Sot 18:09 Vila , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Akacia Hills PRI33287

3 500 EUR / muaj

Sot 16:42 Vila , Tiranë

VILË 4-KATËSHE ME QERA, SELITË

4 000 EUR / muaj

Sot 16:42 Vila , Tiranë

VILË 3-KATËSHE ME QERA, AKACIA HILLS 2

2 600 EUR / muaj

Sot 16:40 Vila , Tiranë

VILË 2-KATËSHE ME QERA, AMBASADA AMERIKANE

3 500 EUR / muaj

Sot 16:36 Vila , Tiranë

Jepet vile 4 kateshe me qera ne Farke

3 000 EUR / muaj

Sot 16:29 Vila , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER VILE TEK TEGU

1 500 EUR / muaj

Sot 16:22 Vila , Tiranë

Jepet godin me qera per zyre ne bllok

Sot 15:50 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

Sot 15:48 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET !

200 EUR / muaj

Sot 15:45 Vila , Tiranë

Ali Dem Tirane

2 500 EUR / muaj

Sot 15:28 Vila , Tiranë

JAPIM VILE ME QERA NE BERXHITE

2 000 EUR / muaj

Sot 15:16 Vila , Durrës

JEPET VILE 2KATE ME QIRA PRANE GJIRIT TE LALEZIT!

700 EUR / muaj

Sot 15:14 Vila , Tiranë

vile 2 kateshe

2 500 EUR / muaj

Sot 15:08 Vila , Tiranë

Qera, Vile, Vilat Gjermane, Tiranë

3 500 EUR / muaj

Sot 15:08 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Rruga Bardhyl, Tiranë

1 300 EUR / muaj

Sot 15:06 Vila , Durrës

Luxury Villa For Rent, Durres

1 300 EUR / muaj

Sot 15:04 Vila , Durrës

Jepet Vile me Qera Ditore ,Green Coast Residences

1 EUR / muaj

Sot 14:49 Vila , Tiranë

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

1 500 EUR / muaj

Sot 14:33 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG

2 000 EUR / muaj

Sot 14:32 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Sot 14:29 Vila , Durrës

Kati pare i Viles me Qera

350 EUR / muaj


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vila me qera me ofertat me te mira në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.


Mijëra Vila me qera ne MerrJep.al


Gjetja e nje vile me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.


Shit vila me qera në MerrJep.al


Nëse posedoni vila me qera të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione