Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vila | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Pri 09:52 Vila , Lushnjë

Vile me qera okazionnn!!

450 EUR / muaj

13 Shk 09:55 Vila , Lushnjë

Shitet

50 000 EUR

24 Tet 21:55 Vila , Lushnjë

Vile shume funksionale

1 EUR

27 Gush 11:57 Vila , Lushnjë

Truall

1 EUR

08 Korr 06:47 Vila , Lushnjë

Certificate pronesie

124 000 EUR

13 Pri 07:10 Vila , Lushnjë

Shtepi private

60 000 EUR

22 Korr 20:55 Vila , Lushnjë

shitet objekti

400 000 EUR

18 Pri 13:26 Vila , Lushnjë

shitet vile bashke me toke

28 Mar 21:57 Vila , Lushnjë

Okazin vile 2 kate

1 LEK

01 Mar 12:58 Vila , Lushnjë

shitet vila.

80 000 EUR

01 Mar 12:58 Vila , Lushnjë

shitet vila.

80 000 EUR

01 Mar 12:58 Vila , Lushnjë

shitet shtepia lluksoze

80 000 EUR

24 Shk 00:12 Vila , Lushnjë

shitet shtepi lluksoze.

95 000 EUR

07 Jan 15:41 Vila , Lushnjë

Shitet Vila

25 Tet 20:38 Vila , Lushnjë

Vila Pandazo

500 000 EUR

29 Nën 20:18 Vila , Lushnjë

Vile me qera ose ne shitje

500 LEK / muaj

16 Sht 19:06 Vila , Lushnjë

Vile ne Lushnje

18 Korr 23:39 Vila , Lushnjë

Shitet vile 3 kateshe Okazion

110 000 EUR

08 Qer 12:01 Vila , Lushnjë

Ambjent bisnesi

1 111 111 EUR

02 Pri 14:51 Vila , Lushnjë

Shtepi

70 000 EUR

15 Mar 20:01 Vila , Lushnjë

Vila super

100 EUR

04 Sht 10:41 Vila , Lushnjë

Vile ne Lushnje.

30 Korr 21:09 Vila , Lushnjë

Shitet 1 vile.

11 Qer 18:54 Vila , Lushnjë

SHTEPI BANIMI 3 KATESHE

105 000 EUR

21 Shk 14:26 Vila , Lushnjë

Shitet Vile

150 000 EUR

23 Gush 18:36 Vila , Lushnjë

Shitet Vila 2 kateshe

80 000 000 LEK

30 Nën 19:28 Vila , Lushnjë

Ambjente me Qera

22 Maj 17:31 Vila , Lushnjë

shitet vila 3 kateshe e pa perfunduar

100 000 EUR

28 Pri 17:13 Vila , Lushnjë

Vila ne Lushnje

08 Pri 23:43 Vila , Lushnjë

VILE 3 KATESHE

169 000 EUR

01 Pri 12:01 Vila , Lushnjë

Vile 3 kateshe ne Lushnje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione