Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Jepet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Vila | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 16:29 Vila , Vlorë

Vilë me qera Lagjia "28 Nëntori"

3 000 EUR / muaj

24 Mar 11:40 Vila , Vlorë

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE VLORE

1 500 EUR / muaj

09 Jan 10:15 Vila , Vlorë

Jepet Vile me qira

14 Dhj 14:28 Vila , Vlorë

Hotel me qera

22 000 EUR / muaj

10 Dhj 16:50 Vila , Vlorë

Qera vjetore dhe sezonale!

300 EUR / muaj

28 Nën 17:04 Vila , Vlorë

Vilë me qera

3 000 EUR / muaj

31 Gush 19:25 Vila , Vlorë

Vile (Shtepi Pushimi)

4 000 LEK /

31 Gush 19:25 Vila , Vlorë

Dhoma plazhi

300 LEK /

31 Gush 19:25 Vila , Vlorë

Vlore Shtepi Pushimi me Qera

3 000 LEK /

08 Korr 09:44 Vila , Vlorë

Shtepi me qera ditore

45 EUR / ditë

28 Qer 09:37 Vila , Vlorë

M&M Villa

5 500 LEK / ditë

23 Qer 05:25 Vila , Vlorë

Jepet vile me qera " VILA LIRIS "

100 EUR / muaj

24 Maj 13:16 Vila , Vlorë

Vile me qera

29 Korr 21:12 Vila , Vlorë

Vile me qera afer detit ne Vlore

130 EUR / ditë

08 Korr 15:06 Vila , Vlorë

Countryside Residence Vlore

80 EUR / ditë

10 Korr 10:27 Vila , Vlorë

LoriAlb

31 Korr 12:32 Vila , Vlorë

Jepet me qera ditore vile ne vlore

100 EUR / muaj

11 Korr 11:15 Vila , Vlorë

vile me qera ne Vlore

08 Korr 22:02 Vila , Vlorë

Vil ne Vlore

1 000 EUR / muaj

12 Qer 14:54 Vila , Vlorë

Villa

30 LEK / ditë

11 Maj 14:13 Vila , Vlorë

SHTEPI ME QIRA NE LEFKADHA TE GREQISE

300 EUR / ditë

16 Pri 21:45 Vila , Vlorë

Vila Eleni

100 EUR / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Vila | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione