Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1321
Durrës , 170
Shkodër , 59
Vlorë , 29
Elbasan , 15
Sarandë , 14
Pogradec , 14
Fier , 13
Korçë , 11
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Shikoni njoftimet dhe gjeni vila me qera që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse.
Sot 00:56 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, TEG

2 500 EUR / muaj

Sot 00:55 Vila , Tiranë

Qera, Vilë , Mjull-Bathore, Tiranë

2 000 EUR / muaj

Sot 00:55 Vila , Tiranë

Qera, Vilë , Mjull-Bathore, Tiranë

2 000 EUR / muaj

Dje 19:57 Vila , Tiranë

2 vila te liqeni / mundësi shitje

3 000 EUR / muaj

Dje 18:48 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja, Tiranë

2 000 EUR / muaj

Dje 18:25 Vila , Durrës

Jepet Me Qera Hotel,Plazh

Dje 18:25 Vila , Durrës

Vile 2-Kate Me Qera

Dje 18:22 Vila , Durrës

Jepet MeQera Vile Banimi

Dje 18:22 Vila , Durrës

Jepet Me Qera Vile 3-Kate

Dje 17:31 Vila , Tiranë

��JEPET ME QERA SHTEPI PRANE TEG-ut, TE NATYRA E QETE

1 000 EUR / muaj

Dje 17:16 Vila , Lushnjë

Vile me qera okazionnn!!

450 EUR / muaj

Dje 17:16 Vila , Tiranë

JEPET VILE ME QERA TE FRESKU 400 EURO

400 EUR / muaj

Dje 16:47 Vila , Tiranë

��SUPER VILE LUKSOZE ME QERA TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

1 800 EUR / muaj

Dje 16:40 Vila , Durrës

JEPET VILE ME QERA NE PLAZH LAGJIA 13.

2 000 EUR / muaj

Dje 16:32 Vila , Tiranë

VILE TE RRUGA E DURRESIT PER QIRA

4 500 EUR / muaj


MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vila me qera me ofertat me te mira në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.


Mijëra Vila me qera ne MerrJep.al


Gjetja e nje vile me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja,lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.


Shit vila me qera në MerrJep.al


Nëse posedoni vila me qera të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione