Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Mallakastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 12:09 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shitet 800 metra katror toke ne Ballsh

5 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Gush 04:08 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shitet toke

5 000 EUR

11 Sht 09:23 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Rrush ne shitje

30 LEK

09 Sht 20:17 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shitet rrushi

40 LEK

17 Pri 21:46 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shiten

20 Jan 11:12 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

shitet prona

50 000 EUR

08 Maj 02:01 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

are ullishte

50 000 LEK

04 Pri 11:32 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Truall + Ndertes

70 000 EUR

14 Shk 20:40 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Ullinj 6-7vjecar dekorativ!!

1 EUR

25 Jan 17:35 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Hardhi

11 Nën 09:45 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Vaji ulliri

500 LEK

01 Gush 14:05 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Toke

100 000 EUR

25 Maj 14:52 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shitet toke ne Ballsh

80 000 EUR

09 Shk 15:41 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shitet Toke dhe Ullinje Shekullore.

45 000 EUR

09 Dhj 18:43 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

shiten ullinje kokerr dhe vai

500 LEK

17 Gush 12:43 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Toke Bujqesore + 150 Rrenje Ullinj

4 000 000 LEK

13 Dhj 10:27 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Toke Are + 150 Rrenje Ullinj

4 000 000 LEK

18 Pri 16:50 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

shitet

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione