Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Gramsh

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 17:10 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

SHITET TOKE NE GRAMSH !

93 282 EUR

04 Tet 21:31 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke ne shitje

80 000 EUR

20 Sht 08:55 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shitet Toka

12 Qer 16:55 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Turall te lagja e parkut

50 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 22:23 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Truall me objekt 2 kate 400m2 lagja pishaj.

180 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Sht 14:28 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke fushe shtepi

6 000 000 LEK

24 Pri 22:10 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke

22 Sht 12:22 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shitet toke me ullinj

20 000 EUR

19 Maj 07:20 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Okazion !!!

700 000 LEK

19 Maj 07:08 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Okazion...

700 000 LEK

22 Nën 21:13 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shitet toke lagja Prakalli buze rruges kryesore

15 000 EUR

19 Tet 09:46 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke dhe Truall ne shiteje

50 000 EUR

16 Gush 21:27 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shitet tokë

22 000 EUR

13 Gush 19:55 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke ne shitje ne Gramsh

22 000 EUR

13 Gush 11:35 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Cekin

100 EUR

01 Sht 07:48 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shiten kumbulla bio

30 LEK

26 Qer 13:31 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shitet toke truall

3 000 000 LEK

11 Mar 15:38 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Shitet Toke

120 000 EUR

27 Gush 13:25 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

shitet toke ne gramsh buze rruge kryesore

25 000 EUR

20 Qer 17:35 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

shitet toke ne Gramsh buze rruge

25 000 EUR

05 Qer 17:46 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke 1000m2 ne gramsh buze rruge

25 000 EUR

15 Nën 11:08 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke ne Gramsh

16 LEK

05 Qer 22:37 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

Toke prej 3000m2 ne Gramash

100 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione