Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jepet me qera shtepi private - Shtëpi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jepet me qera shtepi private,kategori Shtëpi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera shtepi private Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

VILE PRIVATE ME QERA,VILAT AMERIKAN,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, ISH TREGU ELEKTRIK, 40.000 LEKE

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ALI DEMI,35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,PRANE TV KLAN,35.000 LEKE.

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA 1+1 YZBERISHT 33.000 LEKE

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,MEDRESE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SHKOZE,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ASTIR,45.000 LEKE

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SELITE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, PRANE SENATORIUMIT, 35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

VILE PRIVATE ME QERA,VILAT AMERIKAN,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,KOMBINATE,450 EURO.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,QYTET STUDENTI,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, BULEVARDI ZOGU I, 30.000 LEKE

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,LAPRAKE,40.000

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,STACIONI TRENIT,400 EURO.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

��SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK PAZARI I RI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
13 Qer 18:29 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 + kuzhine

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Qer 10:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Qer 09:48 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 1+1 me qera ,e mobiluar

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Qer 18:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 1+1 Tek Jordan Misja [ID PV0458

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
12 Qer 14:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

(T) �� JEPET SHTËPI PRIVATE ME QERA, SAUK!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
11 Qer 15:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 2
I zënë Shitësit të Besuar
08 Qer 18:10 Shtëpi  ·  Tiranë

Kinostudio 1+1 e mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Qer 15:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
03 Qer 10:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera Lunder

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Qer 08:44 Shtëpi  ·  Tiranë

B- SHTEPI ME QERA TIRANE ( PER DY PER 2 PERSONA

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 14:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private+Parkim Ne Ali Dem [ID PV0453]

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
31 Maj 11:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shtepi private

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 14:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1 e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
29 Maj 14:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shtepi private

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Maj 13:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 nen stacion elektrik

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
28 Maj 21:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

230 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
28 Maj 20:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera rajoni numer 4

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
28 Maj 10:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 kinostudio

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
27 Maj 21:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera Komuna e Parisit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Maj 23:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Maj 16:03 Shtëpi  ·  Tiranë

Brötchen me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Maj 22:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 e kompletuar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Maj 12:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shtepi private Stacioni Trenit.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
16 Maj 17:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1 pran uet

15 Maj 21:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi Private me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jepet me qera shtepi private | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione