Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 327
Durrës , 258
Elbasan , 81
Pogradec , 61
Shkodër , 58
Fier , 51
Vlorë , 47
Korçë , 43
Lezhë , 39
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 16:35 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sot 16:10 Shtëpi , Durrës

Super okazion vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Sot 13:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Sot 11:52 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 10:45 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi Private 3 Kateshe prane Katedrales, Shkoder

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 10:38 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE TRE KATESHE NE MJULL BATHORE 460.000€

460 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 10:16 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE TRE KATESHE 400M2 NDERTIM 500.000 EURO

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:59 Shtëpi , Elbasan

OKAZION LAGJA KALA

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 00:18 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
23 Mar 12:29 Shtëpi , Gjirokastër

Guest House "Memushi"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Mar 10:35 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE RRASHBULL !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Mar 10:31 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE SHIJAK !!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Mar 00:38 Shtëpi , Fier

Shitet në Roskovec

Numri i dhomave: 7
23 Mar 00:17 Shtëpi , Durrës

Shitet Vila ne Gjirin e Lalezit.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
23 Mar 00:14 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 4-katesh

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
22 Mar 23:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne kombinat

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Mar 19:38 Shtëpi , Pogradec

shpi

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 110
22 Mar 16:41 Shtëpi , Tiranë

SHESIM 2 SHPIA ME 1800 M² TOKE NE TUFINE! 120 000 EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
22 Mar 13:53 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Ne Plazh, Iliria

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
22 Mar 08:34 Shtëpi , Kukës

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
21 Mar 23:41 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi0672066382

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
21 Mar 10:32 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI NE FSHAT!! VILLAGE HOME FOR SALE!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Mar 07:59 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
18 Mar 17:57 Shtëpi , Lushnjë

Shitet Vile Dy kateshe ne karbunar OKAZION

99 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Mar 12:34 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI DY KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT!!!

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Mar 11:20 Shtëpi , Tiranë

SHESIM VILE KARABINA 352M² ME 600 M² TRUALL

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Mar 22:56 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi +Toke+ Magazin

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Mar 09:57 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private

160 EUR

Numri i dhomave: 8
15 Mar 23:38 Shtëpi , Elbasan

Shitet Vile 4 kateshe brenda ne Kalanë e Elbasanit

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Mar 17:20 Shtëpi , Tiranë

(T) �� SHITET SHTËPI 272M², YZBERISHT!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 7
13 Mar 09:39 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
13 Mar 01:08 Shtëpi , Lezhë

Shtepi ne shitje

450 000 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Mar 16:47 Shtëpi , Berat

Magazinë

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
11 Mar 12:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe (bar restorant kati i 1) + 2700m² toke

Numri i dhomave: 8
11 Mar 12:00 Shtëpi , Durrës

OKAZION!! SHITET VILA 4 KATESHE + 1700 m2 TOKE NE SHIJAK BUZ

350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
11 Mar 11:18 Shtëpi , Shkodër

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 7
10 Mar 00:50 Shtëpi , Tiranë

Shitet shpi private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
09 Mar 10:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet vila 4 kate

1 EUR

Numri i dhomave: 10
09 Mar 09:13 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe, Plazh, Durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Mar 12:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet vila 4 kate

600 EUR

Numri i dhomave: 10
06 Mar 21:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet vile siper qtu

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
04 Mar 10:36 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia 2-she+papafingo+dyqan, 160.000 euro

160 000 EUR

Numri i dhomave: 8
04 Mar 05:22 Shtëpi , Elbasan

Izolim

Numri i dhomave: 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione