Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 767
Durrës , 217
Vlorë , 152
Elbasan , 73
Korçë , 66
Pogradec , 59
Fier , 58
Shkodër , 46
Sarandë , 29
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:30 Shtëpi , Tiranë

Okazion dyqan dubleks qender te tiranes 60 m

310 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:10 Shtëpi , Durrës

Shitet ose nderrohet apartament

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:53 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 perballe Harry Fultz

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ASL prane QSUT

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:02 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:40 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

99 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:46 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE MUZEUMIT!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:40 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK CLOVER RESIDENCE !

106 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 me verande tek Secret Garden Residen

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private Astir

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:35 Shtëpi , Sarandë

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+PARKIM, SARANDË "MARINA CITY

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:33 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi Private - Lagjja "Partizani",Vlore

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:15 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI 130M2 KUQAN ELBASAN

6 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 13:18 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE TRE KATESHE 400M2 NDERTIM 500.000 EURO

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 12:30 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE TRE KATESHE NE MJULL BATHORE 460.000€

460 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 12:26 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE PORTO ROMANO

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:16 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE KOXHAS, SHIJAK !

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 12:05 Shtëpi , Tiranë

Apartment 2+1+2 for sale in Residence Kodra e Diellit 1

215 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne qender.

239 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:43 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:25 Shtëpi , Tiranë

Vile ne shitje tek Long Hill Residence 470m

625 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 10:33 Shtëpi , Durrës

Shitet, Godinë 3-Katëshe, Ish Këneta, Durrës

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:44 Shtëpi , Tiranë

Shqiperi, shitet apartament 1+1+BLK Kati 4, 79 m² 118.800 Eu

118 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:29 Shtëpi , Tiranë

SHITEN OPSIONE APARTAMETESH 2+1 DON BOSCO

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:28 Shtëpi , Durrës

SHITET TRUALL + GODINE BUZE RRUGE NE ZONEN E ISH KENETES !

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:24 Shtëpi , Durrës

Shitet okazion shtepi pushimi.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 95,000 €

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:21 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 1-Kateshe, Spitalle, Durres

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:14 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Pamje Deti Ne Koder Currila, Durres

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Mar 17:13 Shtëpi , Lezhë

Apartament Premium 1 + 1 + Parking

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Mar 16:06 Shtëpi , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 3, 71 m² 84.000 Euro (Kod

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Mar 13:29 Shtëpi , Gjirokastër

Guest House "Memushi"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Mar 10:57 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
26 Mar 08:03 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Mar 01:38 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi kate-1

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 10:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
25 Mar 00:15 Shtëpi , Krujë

Okazion Vile 3 Kateshe Fushe Kruje

Numri i dhomave: 4
24 Mar 16:51 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Rruga e Dëshmorëve, Vlorë

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Mar 16:45 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Jonufër, Vlorë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 16:45 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Himarë, Vlorë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 16:21 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Jonufër, Vlorë

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 16:03 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje ��Rruga "Dëshmoret", Vlorë

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
24 Mar 15:53 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Lagjia “24-Maj”, Vlorë

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Mar 13:42 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione