Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 1168
Durrës , 609
Vlorë , 263
Fier , 206
Elbasan , 183
Shkodër , 125
Korçë , 115
Berat , 103
Lushnjë , 102
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:50
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
25 Mar 18:01
Linku:
Shtëpi , Kurbin

Mamurras

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 09:58 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:58 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR.6 DURRES!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:58 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR.6!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:58 Shtëpi , Durrës

SHITET NDERTESE + TRUALL NE DURRES!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI dheTRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES QEMAL MICI !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Shtëpi , Durrës

Shitet, Truall + Ndertese, Te Stadiumi "Niko Dovana", Durres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:40 Shtëpi , Tiranë

�� SHITET SHTËPI, MJULL BATHORE!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:28 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private ne Orikum.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:23 Shtëpi , Tiranë

shitet toka

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:15 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:15 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE NE ZONEN E PLAZHIT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:14 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Ne Spitalle, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:10 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Rrashbull Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:03 Shtëpi , Durrës

SHITET OSE JEPET ME QERA DURRES SHTEPI NE PALLAT

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:33 Shtëpi , Fier

Shitet shpi ne kuman- rroskovec (fieri albania)

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 19:42 Shtëpi , Tiranë

SHITET

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:06 Shtëpi , Sarandë

Apartament prane Andon Lapa 1

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:59 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne Linze me HIPOTEKE + verande

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:45 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne Linze me HIPOTEKE

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:50
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 12:39 Shtëpi , Durrës

SHITET TOKA 2000 M2 BASHKE ME SHTEPI PER TU RINDERTUAR

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 04:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 00:19 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 4-katesh

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Mar 20:23 Shtëpi , Durrës

Shtepi ne fshatin Lalez 4400 metra

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Mar 19:42 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private 100m²ne nje truall 260m²

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 19:39 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Mar 18:01
Linku:
Shtëpi , Kurbin

Mamurras

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Mar 17:05 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KISHES ORTODOKSE

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
25 Mar 17:02 Shtëpi , Kolonjë

Shtepi ne shitje.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
25 Mar 14:16 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE AFER MUZEUMI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 13:40 Shtëpi , Elbasan

�� �� SHITET SHTËPI PRIVATE , ELBASAN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
25 Mar 12:13 Shtëpi , Pogradec

Shitet Vila Pogradec

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
25 Mar 12:10 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI + TRUALL NE VORE !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 12:10 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Mar 12:00 Shtëpi , Durrës

SHESIM NDERTESE+TRUALL NE ARAPAJ!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Mar 11:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione