Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 565
Durrës , 151
Vlorë , 93
Fier , 65
Korçë , 42
Berat , 26
Elbasan , 26
Pogradec , 25
Shkodër , 25
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:10 Shtëpi , Durrës

Shitet ose nderrohet apartament

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:59 Shtëpi , Tiranë

shitet apartament ne QSUT

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 19:23 Shtëpi , Fier

Shtepi okazion

1 490 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Dje 16:40 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK CLOVER RESIDENCE !

106 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:54 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, NË ALI DEM‼️

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:19 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 4-Kateshe, Ne Gjirin E Lalezit, Durres

480 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 12:09 Shtëpi , Kavajë

Shtepi plazhi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:19 Shtëpi , Tiranë

75m 97euro posta qendrore

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:44 Shtëpi , Tiranë

Shqiperi, shitet apartament 1+1+BLK Kati 4, 79 m² 118.800 Eu

118 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:28 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Fresku, Tiranë. 395,000 €

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Mar 18:06 Shtëpi , Sarandë

Apartament prane Andon Lapa 1

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 00:19 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 4-katesh

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Mar 00:15 Shtëpi , Elbasan

CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 50000 Euro

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Mar 17:40 Shtëpi , Fier

OKAZIN SHITETET SHTEPIA KATI 5 LAGJA 1 MAJ

3 300 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
25 Mar 13:34 Shtëpi , Vlorë

Apartament i ri ne pallat te ri

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 12:08 Shtëpi , Tiranë

Shitet 1+1 univers city prane Qtu-s

47 250 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Mar 08:00 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 Totalisht i Mobiluar

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:09 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Mar 00:35 Shtëpi , Berat

Shitet apartament 1+1 ne Berat

45 000 LEK

Numri i dhomave: 2
20 Mar 14:18 Shtëpi , Shkodër

Apartment 1+1 kari.4 .Tek rrugica e Koplikeve .Perash. Shk

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Mar 11:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Lukzoz Rezidenca Kodra e Diellit

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 23:07 Shtëpi , Durrës

Okazion. Shitet vile per arsye emigrimi.

330 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
17 Mar 16:48 Shtëpi , Shkodër

shitet

76 200 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 15:42 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 12:31 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje- Kopshti Botanik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Mar 23:38 Shtëpi , Elbasan

Shitet Vile 4 kateshe brenda ne Kalanë e Elbasanit

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Mar 21:38 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 140 m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
13 Mar 08:50 Shtëpi , Vlorë

OKAZION NE ORIKUM

65 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
11 Mar 20:50 Shtëpi , Tiranë

Apartament per shitje- Kopshti Botanik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Mar 12:01 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 te 21 Dhjetori ideal per investim

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Mar 12:00 Shtëpi , Durrës

OKAZION!! SHITET VILA 4 KATESHE + 1700 m2 TOKE NE SHIJAK BUZ

350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
11 Mar 07:54 Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament me qera

30 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 10:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet vila 4 kate

1 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Mar 12:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet vila 4 kate

600 EUR

Numri i dhomave: 10
03 Mar 13:56 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi ne sarande 2+1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
02 Mar 10:27 Shtëpi , Korçë

Apartament Pallat i Ri 2+1 Prane Favina

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
01 Mar 09:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet Super Apartament 2+1 65.000 Euro

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Shk 17:47 Shtëpi , Vlorë

Okazion

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Nën 19:10 Shtëpi , Fier

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 15 TETORI FIER

Numri i dhomave: 3
27 Shk 09:09 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi 2+1 me dy ballkone Elbasan

47 LEK

Numri i dhomave: 3
24 Shk 12:05 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepI 4 kateshe ,, ne shengjin

Numri i dhomave: > 10
20 Shk 16:09 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj Apartamente , Shtepi ( shitje ose qera )

Numri i dhomave: 5
17 Shk 12:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 2+1 Pazar i Ri 500€‎

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Shk 23:10 Shtëpi , Tiranë

Prane fushes Ali Demi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
16 Shk 15:19 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi private, Tiranë

620 000 EUR

Numri i dhomave: 7

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione