Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 1511
Durrës , 1165
Elbasan , 434
Vlorë , 406
Shkodër , 324
Fier , 282
Korçë , 276
Pogradec , 158
Lushnjë , 121
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:01
Linku:
Shtëpi , Kurbin

Mamurras

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 13:03
Linku:
Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Lagjia 2,Korcë

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 18:01
Linku:
Shtëpi , Kurbin

Mamurras

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:53 Shtëpi , Durrës

SHITET TOKA 2000 M2 BASHKE ME SHTEPI PER TU RINDERTUAR

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 17:46 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

99 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:40 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:05 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KISHES ORTODOKSE

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 17:04 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:01 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:35 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sot 16:28 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne plazh

12 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sot 16:22 Shtëpi , Tiranë

Vile 2 kateshe ne shitje

198 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 16:10
Linku:
Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 14:16 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE AFER MUZEUMI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:10 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA PRIVATE DURRES!

Numri i dhomave: 3
Sot 14:06 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:52 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtëpia tek lagja NSHU 500 M NGA URA ZARANIKES

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 13:43 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:40 Shtëpi , Elbasan

�� �� SHITET SHTËPI PRIVATE , ELBASAN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:36 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI dheTRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITET VILE DY KATESHE NE DURRES

149 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 3-kateshe

260 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:34 Shtëpi , Durrës

Shitet papafingo me siperfaqe totale 250 m2

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITEN 2 SHTEPI PRIVATE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 12:30 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:30 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:13 Shtëpi , Pogradec

Shitet Vila Pogradec

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 12:10 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:56 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:52 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:52 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 11:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA NE SHENAVLASH!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:28 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:28 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE SUKTH, DURRES!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:28 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi private në shitje, Astir

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione