Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 476
Durrës , 278
Korçë , 134
Fier , 115
Shkodër , 97
Elbasan , 96
Vlorë , 94
Berat , 57
Lushnjë , 48
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:14 Shtëpi , Tiranë

shitet toka

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:53 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private 2kate dhe 3000m2 toke ne Vore

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:50 Shtëpi , Tiranë

Shitet

86 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 16:16 Shtëpi , Durrës

Shtepi 1+1 45.000€

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SPITALLE!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:18 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Apartamente Per Shitje Ose Qera

Numri i dhomave: 2
Dje 14:40 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:34 Shtëpi , Vlorë

Okazion 120.000 me certifikat pronesie

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:13 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE PSIKIATRISE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:43 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private ne Orikum.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 08:59 Shtëpi , Sarandë

Shitet Garsoniere

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 08:03 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private ne shitje durres sektor rinia

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 06:42 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Kamez

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 00:27 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2kateshe Arapaj,Durres

70 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Mar 15:44 Shtëpi , Durrës

SHESIM NDERTESE+TRUALL NE ARAPAJ!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Mar 12:47 Shtëpi , Lezhë

Shitet Vile ne Lezhe

175 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Mar 10:27 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
29 Mar 21:33 Shtëpi , Tiranë

shtepia

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 10:25 Shtëpi , Elbasan

Shitet

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
29 Mar 08:42 Shtëpi , Tiranë

�� SHITET VILË 2-KATËSHE, BALDUSHK!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Mar 01:27 Shtëpi , Vlorë

Shtepi ne shitje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 00:47 Shtëpi , Tiranë

SHITET NDERTESE + TRUALL NE YZBERISHT TIRANE.

127 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
28 Mar 22:00 Shtëpi , Fier

Shitet apartament per shtepi dhe biznes

24 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
28 Mar 19:18 Shtëpi , Tiranë

MultiSplite inverter .

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
28 Mar 12:54 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE ISH RAJONIT!

350 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Mar 10:10 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Ne Plazh Hekurudha, Durres

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 09:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 95,000 €

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 08:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

200 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Mar 19:42 Shtëpi , Tiranë

SHITET

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Mar 16:56 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtëpi private

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Mar 14:06 Shtëpi , Elbasan

OKAZION LAGJA KALA

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Mar 08:03 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Mar 19:33 Shtëpi , Kavajë

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Mar 08:34 Shtëpi , Kukës

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
21 Mar 12:13 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private, ne qender te Elbasanit

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
21 Mar 12:09 Shtëpi , Fier

Faleminderit merrjep.al u shit

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione