Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Mallakastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 14:04 Shtëpi , Mallakastër

Shitet toka + banese ne Ballsh Mallakaster

13 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
23 Korr 15:06 Shtëpi , Mallakastër

������ Okazin 7500€

7 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
31 Jan 04:17 Shtëpi , Mallakastër

Shitet shtëpi në Ballsh

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Tet 19:19 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi private

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Korr 12:23 Shtëpi , Mallakastër

SHITET 25 milione leke te vjetra.SHTEPI PRANE BIG MARKET

Numri i dhomave: 4
23 Qer 18:35 Shtëpi , Mallakastër

SHITET SHTEPI PRANÉ BIG MARKET

Numri i dhomave: 4
23 Qer 18:35 Shtëpi , Mallakastër

SHITET SHTEPI PRANÉ BIG MARKET

Numri i dhomave: 4
27 Maj 08:15 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi private

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Maj 13:57 Shtëpi , Mallakastër

OKAZION , BALLSH.

Numri i dhomave: 4
02 Mar 08:38 Shtëpi , Mallakastër

Shitet shtepi private ne ballesh

13 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
13 Jan 00:44 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi private

33 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Jan 14:17 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi private

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
29 Dhj 20:58 Shtëpi , Mallakastër

shtepi 1+1

18 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Gush 11:41 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi ne Ballsh Mallakaster

Numri i dhomave: 4
27 Tet 19:23 Shtëpi , Mallakastër

Shtepia ne Mallakaster

Numri i dhomave: 3
16 Gush 09:01 Shtëpi , Mallakastër

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
31 Maj 19:15 Shtëpi , Mallakastër

Shitet shpia

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
02 Maj 19:09 Shtëpi , Mallakastër

Shitet

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Nën 17:41 Shtëpi , Mallakastër

Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion

1 100 000 LEK

Numri i dhomave: 2
11 Korr 13:20 Shtëpi , Mallakastër

shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia "5 Maj"

18 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
11 Korr 13:00 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi ne shitje 2+1 kati i pare

18 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
19 Shk 15:48 Shtëpi , Mallakastër

Shitet shtepia 1+1 lagja 15-shkurti Ballsh.

12 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
11 Tet 15:25 Shtëpi , Mallakastër

Shitet shtepia 2+1

19 LEK

Numri i dhomave: 3
06 Sht 20:31 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi ne shitje

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione