Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera ne gjermani - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 2845
Durrës , 518
Vlorë , 352
Korçë , 219
Shkodër , 162
Elbasan , 91
Fier , 62
Sarandë , 54
Lezhë , 42
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera ne gjermani,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera ne gjermani Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:56
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 13:00 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera - Kanine, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:26 Shtëpi , Durrës

Jepet shtepi me qera ditore dhe mujore

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 12:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 10:31 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

Numri i dhomave: 3
Sot 09:51 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:31 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:40 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

10 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sot 07:50 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:56 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 21:56 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 18:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:46 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera spitall

Numri i dhomave: 2
Dje 17:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera rr budi

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:11 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private Hyrje me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 16:51 Shtëpi , Tiranë

rr mihal grameno shtepi me qera 2 plus 1

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:13 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private e vjeter me oborr ne plepa durres

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:05 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera per plazh vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 14:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera 1+1 Institut , e lire nga dt. 10 Korrik

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera afer bar oslo ose 13 min larg pazarit

390 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 11:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 tek 5 Maj

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1+post parkimi tek 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:24 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera ditore .

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 00:05 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera jepet me kontrat qeraje

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
06 Qer 21:55 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
06 Qer 17:50 Shtëpi , Tiranë

(T) �� SHITET SHTËPI 272M², YZBERISHT!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 7
06 Qer 14:42 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera rruga isuf vrioni komuna E parisit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 13:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera cmimi 230mij leke,Stacioni trenit

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 12:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me Qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Qer 12:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Qer 11:57 Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Qer 04:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 00:38 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA QYTETI STUDENTI

350 LEK

Numri i dhomave: 2,5
05 Qer 21:55 Shtëpi , Durrës

Shtepi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 13:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Qer 13:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
05 Qer 12:59 Shtëpi , Durrës

JEPET SHTEPI ME QERA! E KOMPLETUAR DURRES!

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Qer 12:55 Shtëpi , Durrës

JEPET SHTEPI ME QERA NE DURRES / UNAZA KENET

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 12:31 Shtëpi , Tiranë

Qyteti studenti 1+1

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Qer 12:31 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
05 Qer 12:04 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
05 Qer 11:23 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera shtepi kati i 2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
05 Qer 11:12 Shtëpi , Tiranë

Shtpi me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
05 Qer 08:09 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 1
04 Qer 23:28 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qëra kryqezimi i Astirit

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Qer 19:34 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

30 000 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera ne gjermani | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione