Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

san pietro - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 30
Tiranë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe san pietro,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj san pietro Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Gush 13:44 Shtëpi , Durrës

Shitet apartament ne San Pietro

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Gush 13:44 Shtëpi , Durrës

Shitet apartament ne San Pietro.

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Korr 09:40 Shtëpi , Durrës

VILE 2 KATESHE

450 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
25 Qer 17:29 Shtëpi , Durrës

Apartament me qera ne Rezidencen San Pietro

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Qer 13:26 Shtëpi , Tiranë

SHITEN SUPER APARTAMENTE 1+1, SAN PIETRO RESIDENCE, GJIRI I

1 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Maj 19:03 Shtëpi , Durrës

Shitet apartament 2+1.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1 ME OBORR TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZI

153 735 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO " GJIRI LALZ

194 900 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:36 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

149 600 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:36 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

117 700 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:36 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

165 205 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 13:10 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Nën 16:45 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

390 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Nën 16:41 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

156 585 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1ME OBORR TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT

157 950 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

San Pietro, Gjiri i Lalezit Durrës, Albania

138 130 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1 TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

155 030 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO " GJIRI LALZ

194 990 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Nën 15:16 Shtëpi , Durrës

San Pietro, Gjiri i Lalezit Durrës, Albania

153 735 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Nën 15:16 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1 TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

194 990 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Pri 11:03 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile e Bashkangjitur Dyshe, San Pietro, Gjiri i Lalz

355 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Mar 15:13 Shtëpi , Durrës

Shitet 1+1 San Pietro Gjiri Lalzit

112 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Mar 18:06 Shtëpi , Durrës

San Pietro Shitet 1+1 - Vija Pare pas Vilave

107 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Mar 18:11 Shtëpi , Durrës

Shitet 1+1 SAN PIETRO 108.500 Euro

108 500 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Dhj 11:59 Shtëpi , Durrës

Apartament 1+1 , Gjiri Lalzit San Pietro

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 00:06 Shtëpi , Durrës

Super Okazion! SHITET Vile ne San Pietro tek Gjiri Lalzit!!

340 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
03 Maj 11:16 Shtëpi , Durrës

OKAZION! Apartament ne shitje 2+1 te San Pietro!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Maj 11:07 Shtëpi , Durrës

Okazion ne San Pietro/ Gjiri i Lalzit,

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 13:32 Shtëpi , Durrës

Okazion! Apartament 2+1 ne shitje tek Gjiri Lalzit

105 200 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Korr 14:18 Shtëpi , Durrës

Shiten apartamente, duplex dhe vila ne Durres

Numri i dhomave: 2
12 Shk 16:34 Shtëpi , Durrës

Shtepi/lokal 426m2

Numri i dhomave: 7

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj san pietro | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione