Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garzoniere me qera - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 32
Pogradec , 4
Vlorë , 3
Durrës , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garzoniere me qera,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj garzoniere me qera Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:27 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore + mujore garzoniere ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
18 Sht 07:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera rruga Don Bosko

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
28 Gush 02:34 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Gush 21:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira garzoniere Don Bosko

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
16 Gush 14:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera Don Bosko

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
07 Gush 12:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera Don Bosko

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
23 Qer 10:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera rruga Don Bosko +355684900679

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Maj 22:48 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Pri 20:36 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera lungomare per sezon vere

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
03 Pri 21:31 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne zonen e kamzes

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
06 Mar 17:46 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER GARZONIERE TEK SHKOLLA E KUQE 350 EURO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
26 Shk 09:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet garzoniere

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Dhj 20:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera rruga Don Bosko

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
01 Tet 21:58 Shtëpi , Tiranë

Shpi Qera 1+1

29 Sht 10:14 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere,25.000 lek,Ish fusha Aviacionit

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
18 Korr 18:17 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA GARZONIERE TEK RROTA E KUQE

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Mar 06:54 Shtëpi , Tiranë

kerkohet shtepi me qera

20 000 LEK

18 Tet 16:10 Shtëpi , Tiranë

Ambient me qera per zyre,klinike ose banim

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
14 Sht 13:54 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Garzoniere Ofertat e Shtatorit

15 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
11 Korr 10:51 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi Garzoniere 20 mije lek nata

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
08 Qer 17:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera e kompletuar ( Garzoniere )

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
07 Qer 16:02 Shtëpi , Pogradec

Garzoniere Pogradec 15 mije nata

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
30 Maj 17:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Garzoniere ��

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 16:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet Garzoniere me Qera ��

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
26 Maj 16:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Garzoniere ��

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Jan 10:48 Shtëpi , Tiranë

jepet ambjent qera fresk

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Jan 10:44 Shtëpi , Tiranë

jepet ambjent qera fresk

138 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Nën 09:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera garzoniere te Vasil Shanto

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
18 Nën 04:46 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere me qera

14 Sht 14:05 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Sht 20:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera garzoniere

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
02 Qer 20:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Garzoniere me qera Rruga Fortuzi

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
18 Pri 20:36 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Gush 09:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 20
15 Korr 20:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 1
31 Dhj 10:05 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera

180 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Mar 14:49 Shtëpi , Tiranë

Garzonire me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Gush 14:45 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi ne Vlore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
17 Korr 14:56 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Qer 15:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Dhj 12:23 Shtëpi , Durrës

Garzoniere ose 1+1 te mobiluar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garzoniere me qera | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione