Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sobe - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sobe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sobe Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 13:53 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera Apartament 2+1 Afer pallatit te sportit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 21:32 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI ME QERA TIRANE / RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 21:31 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE (RRUGA BALLA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Maj 13:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shtepi 1 kateshe - 1+1

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Maj 00:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera 1+1, e mobiluar, Qyteti i nxenesve, Tirane

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Maj 10:54 Shtëpi , Durrës

Jap shtepine me qera ne qender te qytetit te Durresit.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
18 Maj 12:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+ballkon+ambient gatimi menjan

152 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Maj 23:35 Shtëpi , Vlorë

Shtepi Private Qender Vlore

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
17 Maj 11:28 Shtëpi , Tiranë

Sobe

Numri i dhomave: 1
12 Maj 14:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shpi 1+1 tek Don Bosco

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Pri 00:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shtepi private

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Mar 17:12 Shtëpi , Tiranë

Apartament/Vile me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Jan 12:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shtepi private

305 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
24 Jan 19:48 Shtëpi , Shkodër

SHITET APARTAMENT 2+1, QAFHARDHI, SHKODËR

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 15:24 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE 3+1 ME VERANDE !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Nën 20:26 Shtëpi , Tiranë

SHTËPI ME QERA NË QËNDËR

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Tet 18:48 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
09 Sht 13:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem ,Ali Dem

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Gush 03:12 Shtëpi , Kavajë

Apartament 1+1 Golem

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Gush 16:51 Shtëpi , Lushnjë

Shitet vile 3 kateshe

Numri i dhomave: 5
28 Korr 00:04 Shtëpi , Shkodër

Shitet vile ne VELIPOJE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
12 Qer 11:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet hyrje me qera 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Qer 11:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private 300 m2 ne Shkoze

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Qer 18:41 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi 3 kateshe!

Numri i dhomave: 8
01 Qer 20:50 Shtëpi , Tiranë

Super hyrje me qera 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Mar 22:43 Shtëpi , Vlorë

Super okazion !

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Shk 19:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qira ne Zonen e Bllokut

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Shk 02:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Jan 05:52 Shtëpi , Pogradec

okazion

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
16 Dhj 02:23 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me Qera ne Vlore

16 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
28 Nën 21:42 Shtëpi , Pogradec

OKAZION

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
21 Nën 11:33 Shtëpi , Fier

SHITET - SHTEPI 1+ 1 APARTAMENT

260 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
05 Nën 16:14 Shtëpi , Tiranë

Apartament i mobiluar me Qera !

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
28 Gush 17:45 Shtëpi , Elbasan

Shitet

100 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Gush 14:44 Shtëpi , Elbasan

Shitet sobe druri

100 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Korr 15:33 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1 afer Prokurorise se Tiranes

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
12 Qer 10:56 Shtëpi , Tiranë

shtepi e levizshme Kontainer

7 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Qer 14:25 Shtëpi , Vlorë

Shtepi prej 90m2 ne Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Maj 15:35 Shtëpi , Pogradec

Apartament 1+1 ne Pogradec

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Pri 15:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
07 Pri 17:23 Shtëpi , Tiranë

Okazion!!!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
02 Pri 04:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 04:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Mar 22:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet okazion!!!!

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
21 Mar 20:00 Shtëpi , Berat

Shitet Shpia 1+1 68m Katror e mobiluar lluks

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 19:10 Shtëpi , Tiranë

Shitet shpi private Okazion !!!

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
14 Mar 14:22 Shtëpi , Tiranë

Shes shtepi private okazion!!!

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
13 Mar 21:43 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Hotel Royal

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Mar 13:41 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private OKAZION !!

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
15 Shk 17:29 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 1+1

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sobe | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Sobe në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse
  • Sobe druri në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • SOBE në kategorinë Makina
  • Sobe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • sobe me dru në kategorinë Materiale për ndërtim
  • sobe në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • sobe me pelet në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Sobe druri në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • sobe në kategorinë Moto-kultivatorë
  • Sobe në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione