Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rruga kosovareve - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 21

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rruga kosovareve,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rruga kosovareve Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Sht 11:34 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Kosovareve,Tiranë

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Sht 02:02 Shtëpi , Tiranë

Shitet

300 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Gush 13:32 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 per qira tek Rruga e Kosovareve

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
31 Korr 11:52 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Rruga e Kosovareve, Shq

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Maj 22:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 Rruga e kosovareve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Mar 10:20 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 me qira Rruga e Kosovareve

Numri i dhomave: 1
19 Nën 22:32 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Rruga e Kosovareve

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 17:15 Shtëpi , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 (*Tek Rruga KOSOVAREVE*)

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 15:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e Kosovareve

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Maj 14:51 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, RRUGA E KOSOVAREVE

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Maj 22:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira kati i pare i nje vile private

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Mar 14:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Jan 17:32 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
06 Dhj 13:31 Shtëpi , Tiranë

JAPIM ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES KOSOVAREVE !!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Tet 10:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Ne Shitje - Tirana e Re - Rruga e Kosovareve

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Maj 02:12 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE RRUGA E KOSOVAREVE

600 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Pri 09:56 Shtëpi , Tiranë

Super apartament luksoz per shitje tek Rruga e Kosovareve!

149 900 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Shk 11:34 Shtëpi , Tiranë

RRuga e Kosovareve

1 550 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Dhj 10:30 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Sht 16:53 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 3+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Korr 12:46 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga e Kosovareve

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rruga kosovareve | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione