Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Restorant - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Restorant,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Restorant Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:24 Shtëpi , Durrës

EXCLUSIVE! SHITET SHTEPI PRIVATE NE RRUGE KRYESORE NE CURRIL

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:13 Shtëpi , Tiranë

QERA, VILE, LONG HILL REZIDENCE !

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 12:46 Shtëpi , Tiranë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:46 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
18 Sht 09:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe (bar restorant kati i 1) + 2000m² toke

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 14:49 Shtëpi , Tiranë

OKAZION SHITET GARZONIERE PRANE FRESKUT

37 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
07 Sht 15:46 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI DY KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT!!!

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
04 Sht 11:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1,tek Fresku

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
02 Sht 11:03 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepia 25000 €

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Sht 01:07 Shtëpi , Durrës

Apartament plazhi ne Golem

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Gush 19:46 Shtëpi , Kurbin

Shitet objekt 2katsh biznesi dhe banimi ne mes pazarit Laçit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
17 Gush 01:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Gush 00:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 te resoratn durrsi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
05 Gush 13:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 te resotrant durrsi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
02 Gush 14:15 Shtëpi , Tiranë

SHESIM VILE INDIVIDUALE, "SWAN LAKE RESIDENCE" LIQENI FARKES

437 600 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Korr 17:10 Shtëpi , Pogradec

Shitet Hotel ne Pogradec

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Korr 20:49 Shtëpi , Pogradec

OKAZION ‼️ 100 MIJ EURO

100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Korr 11:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Korr 14:46 Shtëpi , Tiranë

Ndarje Qeraje ne fresk prane restorant fresku

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
03 Korr 15:48 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK!

102 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Qer 14:53 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi 2-katshe Topana Vlore!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Qer 10:36 Shtëpi , Fier

Shitet apartament 51.000€

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Qer 07:26 Shtëpi , Berat

Bar restorant + Shtepi + Lulishte

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Qer 17:56 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 115000 Ish restorant Durresi

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Qer 13:16 Shtëpi , Tiranë

Don Bosko jepet me qera apartment 2+1 mbrapa restorant Gjeli

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Qer 10:37 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Linze

102 959 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Qer 18:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 Fresk

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Qer 00:12 Shtëpi , Kavajë

Vila+ Karburanti

Numri i dhomave: 4
07 Qer 00:12 Shtëpi , Kavajë

Vila + Karburanti

Numri i dhomave: 4
07 Qer 00:12 Shtëpi , Kavajë

Vila+ Karburanti

Numri i dhomave: 4
06 Qer 00:36 Shtëpi , Kavajë

Vila + Karburanti

02 Qer 12:55 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera 3+1 ne unaze

350 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
31 Maj 21:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Maj 17:06 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtëpi private.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Maj 08:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet Bar-Restorant ne Surrel

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
19 Maj 07:54 Shtëpi , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Maj 02:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 rruga ferit xhajko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Maj 22:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
14 Maj 12:06 Shtëpi , Elbasan

OKAZION

650 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
13 Maj 01:32 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK !

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 07:40 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA || Ambient per Restorant|| Te rrethrrotullimi

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 11:02 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Rr.Arbrit

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
30 Pri 21:58 Shtëpi , Lezhë

Apartament ne Shengjin 2+1 ne shitje

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Pri 11:26 Shtëpi , Tiranë

Jeper me qera 1+1

300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Pri 16:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet Toka sebashku me Shtepi qmimi i diskutueshem

55 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Pri 22:33 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi ne kalane e Beratit.

340 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Mar 11:58 Shtëpi , Tiranë

shitet apartamenti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 11:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne Spitalle

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Restorant | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione