Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oxhaku - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 53
Sarandë , 1
Skrapar , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oxhaku,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Oxhaku Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Sht 09:51 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera deri ne 250 mi leke tek

250 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
16 Sht 15:55 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera 250 mi lek tek zona spitaleve

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
20 Gush 14:02 Shtëpi , Skrapar

Shtepi private

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Pri 11:22 Shtëpi , Sarandë

Shtepi pushimi ose qera vjetore 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Pri 11:26 Shtëpi , Tiranë

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE OXHAKU

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 13:30 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, "MIRABELLA RESIDENCE" OXHAKU

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:27 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, "MIRABELLA RESIDENCE" OXHAKU

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Mar 11:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet super apartament 2+1 Oxhaku, Xhamia Xhura

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Shk 14:09 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Oxhaku

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Jan 02:35 Shtëpi , Gjirokastër

vile , banese luksoze humelice gjirokaster

72 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Jan 15:50 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepia

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
08 Jan 15:05 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepia

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
02 Jan 14:37 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet Vilë

72 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
26 Sht 11:33 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE OXHAKU!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Gush 17:41 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI ASL, OXHAK!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Gush 13:40 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU !!

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Korr 19:38 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera Oxhaku

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Nën 07:29 Shtëpi , Gjirokastër

SHITET/KEMBEHET

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Sht 14:46 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë. 70,000 €

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Sht 15:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë. 43,000 €

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Gush 10:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Garzoniere, Oxhaku, Tiranë. 39,000 €

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Gush 11:46 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 85,000 €

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Qer 16:19 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 23:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
23 Pri 19:13 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1+2 per shitje te Oxhaku

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Pri 09:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, tek Oxhaku.

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Pri 09:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, OXHAKU, Tiranë

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Pri 12:53 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, tek Oxhaku.

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
01 Pri 15:54 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH TEK OXHAKU!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
31 Mar 12:07 Shtëpi , Tiranë

Shitet 1+1 Okazion Oxhaku 52000euro

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 23:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet garsionere me qera 1+1 te oxhaku me sip 60m2, 20000lek

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Jan 11:45 Shtëpi , Tiranë

Okazion

38 500 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Jan 11:09 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, tek Oxhaku.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Dhj 16:52 Shtëpi , Tiranë

shitet

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Dhj 18:43 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
08 Mar 15:21 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Shk 13:14 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
21 Jan 18:14 Shtëpi , Tiranë

SHITET/ME QERA Ambient komercial 70m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
17 Sht 11:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Shtepi + Lokal ose vec e vec

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
17 Sht 09:55 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU PER VETEM 59,500

59 500 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Sht 15:39 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Qer 10:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 4kate. 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Maj 08:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Shtepi + Lokal

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
14 Jan 11:08 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 te Oxhaku , 127 m.Me 680 euro m/2.

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Nën 01:12 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia

84 500 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Sht 11:44 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oxhaku | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Oxhaku në kategorinë Apartamente
  • oxhaku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • oxhaku në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • oxhaku në kategorinë Vila
  • Oxhaku në kategorinë Shtëpi
  • Oxhaku qera në kategorinë Shtëpi
  • Oxhaku në kategorinë Apartamente
  • Oxhaku në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • oxhaku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Oxhaku në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione