Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banes me qera - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 33
Durrës , 10
Fier , 3
Korçë , 2
Berat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:34 Shtëpi , Durrës

SHITET OSE JEPET ME QERA VILE NE ARAPAJ !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 11:19 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Maj 10:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati i 3 i nje banese private.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Pri 16:33 Shtëpi , Durrës

❌Okazion pallat i sapo ndertuar ne Durres ❌

66 666 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Shk 10:30 Shtëpi , Durrës

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
24 Jan 10:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
28 Dhj 17:59 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Nën 16:06 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Nën 20:22 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera banes e kompletuar ne Durres.

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Tet 01:03 Shtëpi , Tiranë

Banes me qera

12 Gush 15:28 Shtëpi , Tiranë

Okazion Shtepi private me qera. Rruga Ura.

26 Korr 13:25 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Maj 17:17 Shtëpi , Fier

Shtepi me qera

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
16 Pri 08:47 Shtëpi , Tiranë

Mobilje shtepie ( OKAZION)

Numri i dhomave: 1
25 Jan 11:25 Shtëpi , Fier

Shtepi mecqera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
09 Dhj 07:39 Shtëpi , Korçë

Banes me qera ditore.

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
09 Dhj 07:39 Shtëpi , Korçë

Banes me qera ditore.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Sht 00:28 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
15 Sht 00:28 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
15 Sht 00:28 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
08 Gush 16:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Korr 00:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Korr 12:47 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne Tirane

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Shk 19:57 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Shk 10:41 Shtëpi , Durrës

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
17 Dhj 06:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet me.qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Nën 06:12 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Gush 13:18 Shtëpi , Durrës

banes me qera durres, mbreti pirro 10.000lek/reja/

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Gush 10:56 Shtëpi , Tiranë

kerkoi banes me qera

08 Gush 13:38 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Gush 07:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
13 Korr 20:26 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
14 Maj 22:09 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
23 Pri 19:11 Shtëpi , Fier

Shtëpi 1-katëshe në Patos

18 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Shk 16:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
04 Shk 13:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 1,5
08 Jan 11:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Jan 18:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet banes me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Tet 18:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera koder kamez istitut

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
28 Tet 12:14 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Tet 17:36 Shtëpi , Tiranë

Je pet me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Sht 22:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Mar 15:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet banes me qera 1+1 e mobiluar

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Shk 12:26 Shtëpi , Durrës

Banes Me Qera - Per Student

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Pri 16:30 Shtëpi , Berat

Banes private me qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione