Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament me qera 21 dhjetori - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 37

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament me qera 21 dhjetori,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament me qera 21 dhjetori Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 18:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 21 dhjetori

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Maj 18:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 kompleskis kontakt

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Maj 14:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi Private 1-Kateshe+Truall ��Prane 21 Dhjetor

240 001 EUR

Numri i dhomave: 10
04 Maj 16:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek kontakti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Pri 14:24 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Mar 13:20 Shtëpi , Tiranë

Midis hotel mondial dhe 21 dhjetorit! 2+1=400Lekë, kati 5.

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
21 Mar 16:08 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1,21 Dhjetori

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Jan 19:48 Shtëpi , Tiranë

Qera-Apartament (2+1) te 21-Dhjetori. E mobiluar

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Jan 15:30 Shtëpi , Tiranë

apartament me qera 3+1+2 tek 21 dhjetori

800 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Jan 15:39 Shtëpi , Tiranë

Okazin21 dhjetori 3+ ballkon+verand+vendparkim

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
11 Jan 15:30 Shtëpi , Tiranë

Okazion2+1+verand+ballkon, lulishte, parkim tek 21

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Nën 15:34 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 te ish policia bashkiake, tek 21 Dhjetori

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Tet 21:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Sht 11:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1+Parkim(21 dhjetori ) 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Gush 14:16 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj Apartament me qera

25 Korr 09:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori

490 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Korr 13:15 Shtëpi , Tiranë

Apartamenti 2+1, me qera tek 21 Dhjetori, Tirane

540 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Korr 14:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
16 Pri 11:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1+Ballkon te 21 Dhjetori, me Çertifikat

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
21 Mar 21:32 Shtëpi , Tiranë

Okazion kompleksi Square 21, 21 Dhjetori ruga e Kavajes 4

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 19:13 Shtëpi , Tiranë

Ofrohet Apartament 2+1 Per Qera Prane 21 Dhjetori

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Pri 17:14 Shtëpi , Tiranë

Ofrohet apartament 2+1 me qera

500 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Shk 11:03 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE 21 DHJETORI

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Shk 00:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1 tek 21 dhjetori 65m2

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Nën 09:50 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Sht 16:58 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TE MOZAIKU - E MOBILUAR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Korr 20:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 300 milek

30 000 LEK

Numri i dhomave: 1
14 Qer 15:35 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1 (21 dhjetori)

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
02 Pri 18:24 Shtëpi , Tiranë

Apartament luksoz ne shitje & qera

1 280 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
30 Jan 14:00 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI !

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Pri 11:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Pri 15:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 dhjetori

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Nën 13:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera te 21 Dhjotori

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
10 Korr 17:21 Shtëpi , Tiranë

21 dhjetori jap 1+1+blk e mobili 100%

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
11 Dhj 03:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 e mobiluar-Apartment for rent

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Qer 11:14 Shtëpi , Tiranë

Te 21 dhjetori shtepi me qera luksoze

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament me qera 21 dhjetori | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione